Gamer Lifestyle r.

Fractured Space za darmo!

Dwie zupełnie nowe mapy, ulepszona rozgrywka, funkcja lotów testowych, nowe misje oraz przejście na model Free to Play, czyli intensywniejsza i udoskonalona walka zespołowa w przestrzeni kosmicznej. 

19 maja 2016 roku Edge Case Games, producent gry Fractured Space, podał do wiadomości, że rozpoczął się nowy etap prac nad ich tytułem. W ramach przygotować do premiery pełnej wersji wzbogacono ją o nowe atrakcyjne funkcje i zadecydowano, iż gra przechodzi na model Free to Play.

Udostępniona ostatnio aktualizacja wprowadza szereg nowych elementów rozgrywki, na które niecierpliwie czekali fani gry. Oprócz dwóch nowych sektorów, dwóch nowych statków i bardziej zrównoważonych mechanizmów gry, do Fractured Space zawita również system kapsuł desantowych, który nagradza gracza za szereg działań podejmowanych w grze. Nowa aktualizacja wprowadza element ostrej rywalizacji i sprawia, że tytuł jest przystępniejszy dla nowych graczy, co jest niezwykle ważne biorąc pod uwagę przejście gry na inny model dystrybucji.

Fractured Space

Do gry został również dodany poligon, na którym gracze mogą przetestować dowolną jednostkę dostępną w grze przed jej zakupem. Co więcej, całkowicie przeprojektowano system samouczka zaznajamiający nowicjuszy z zasadami. Udoskonalono także etap oczekiwania na rywalizację 5v5, podczas kompletowania drużyny online dla zabicia czasu udostępniono minigrę w konwencji kosmicznej strzelanki.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z recenzją gry.

Recenzja

 

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]