Fortnite – aktualizacja mapy!

Póki co Fortnite oferuje nam tylko jedną mapę do gry. Mówiąc poważnie nie jest ona specjalnie dobrze zabudowana przez co momentami biegamy po polach przez 5 minut, a co za tym idzie łatwo nas dostrzec. Epic Games w przyszłym tygodniu zamierza wprowadzić aktualizację, która doda kilka nowych miejsc do mapy.

Twórcy Fortnite starają się jak tylko mogą, by produkcja była najlepszą grą battle royale na rynku, zresztą dla niektórych już jest.

Update

Zacznę od początku, czyli od usunięcia świątecznego klimatu z gry (drzewka, krzaczki), a ponadto na mapie ma być więcej lootu, przez co gra ma wydawać się bardziej dynamiczna, i nie ma to być bieganie przez 10 minut, a potem 2 minuty walki.

Przejdźmy do najważniejszych rzeczy – czyli update mapy. Zostanie dodane całkiem nowe miasto, które swoją drogą wydaje się najlepiej zrobionym miejscem w grze, ma być ono położone na zachodzie mapy, ponieważ jak wiemy, tam gra toczy się najwolniej i nie ma tam nic ciekawego przez większość rozgrywki. Oprócz tego mapa zostanie wyposażona w kilka nowych pomniejszych miejsc, więcej pozycji do chowania się, typu góry, lasy.

O autorze: Azzir

AzzirJestem redaktorem działu Gamer Lifestyle oraz Game Over. Do redakcji należę od 24 kwietnia 2017 r.. Uwielbiam yerba mate, od której zaczynam każdy swój dzień. Poza tym kocham herbatę, czekoladę, pandy i RPG-i. Lubię czytać książki, a od niedawna zacząłem bawić się w grafikę komputerową.

***
Zapraszam również na "jutuby" co jakiś czas wrzucę tam coś ładnego 🙂

https://www.youtube.com/channel/UClfl2vAHWQg_5xjIMeTZCXQ?view_as=subscriber

  • God Slayer

    Na zachodzie mapy jest Greasy Grove, Pleasent Park oraz Loot Lake, więc (przynajmniej na początku) są to najdynamiczniejsze miejsca w grze. Ale reszta tamtej części mapy faktycznie jest pusta.