Gamer Lifestyle r.

DOTsim historie – nowy dodatek do The Sims 4

Czy Twoi Simowie sprawdzili już możliwości wszystkich dodatków, pakietów rozgrywki i akcesoriów? Mimo całej zawartości rozszerzeń brakuje im świeżości w życiu? Jeśli tak to dodatek DOTsim jest dla Ciebie!

Dzięki DOTsim możemy pobrać postać z charakterem. Oczywiście każda z postaci już coś przeżyła i to od Ciebie zależy jak potoczy się ich dalszy los. Co do tego potrzebne?

Dotsim – dodatek stworzony przez osoby, które prowadzają jedno z większych forum dotyczące tej gry

Wystarczy nam tylko podstawowa wersja gry! Dzięki dodatkowi możemy potoczyć historię jednej rodziny dużo razy, aż do znudzenia. Wątek historii simsów będzie aktualizowany prawdopodobnie co tydzień. Na początek twórcy przedstawili historię pt. “Pachnie Pieniędzmi“! Opowiada ona o Gertrudzie, która pracowała przez lata w domu Pana Maurycego. Podkochiwała się w nim ale nie chciała tego okazywać.

Romantyzm

Pewnego dnia mężczyzna przyprowadził kochankę, jednak jej nie chodziło o miłość! Wręcz przeciwnie – chciała jego pieniędzy. Gdy Maurycy zmarł to Amanda odziedziczyła jego fortunę i przystąpiła do remontu domu. Jak potoczą się losy tej rodziny? Czy Amanda zniszczy ogród byłego męża? Sprawdźcie sami tutaj (Click!). Żeby zainstalować historię musimy umieścić ją w odpowiednim katalogu (Moje Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4/saves).

Moda na simsy

Nowe historie będą wychodzić w niedzielę! W każdej z nich możemy sprawić, że inaczej się potoczy, więc nie czekajcie długo tylko pobierajcie i piszcie jak potoczyła się wasza! Oczywiście każdy z simów ma już różne umiejętności i pełni ważną rolę w opowiadaniu. Pamiętajcie! Każda z rodzin skrywa jakieś tajemnice. Liczymy na autorów, że będą cyklicznie dodawać nowe i ciekawsze historie. Dodatek się sprawdzi? Jak myślicie?