Gamer Lifestyle r.

Don’t Starve Hamlet – nowe DLC

Klei Entertainment – kanadyjskie studio niezależne z siedzibą w Vancouver, zajmujące się produkcją gier komputerowych. Stworzyło m.in. znaną grę survivalową Don't Starve. Dlatego firma postanowiła dodać nowe DLC - Don't Starve Hamlet.

Na oficjalnym forum Don’t Starve producent ogłosił nowe DLC o nazwie Hamlet. Ma ono zostać wydane w pierwszej połowie następnego roku. Testy już ruszyły, a oficjalne zapisy zostały zamknięte w kilka godzin.

Don’t Starve Hamlet – ciekawa opowieść o naukowcu

Naukowiec Wilson znajdzie portal do genezy Pigmen i stara się przetrwać, podczas gdy odkrywa swoją cywilizację. Zapoznaj się z poniższą zapowiedzią owego DLC! Za to właśnie kocham Klei Enternaiment.

Dodatek ma zostać wydany w pierwszej połowie następnego roku! Opowiada on o naukowcu Wilsonie, który znajdzie portal do genezy Pigmen i stara się przetrwać, podczas gdy odkrywa swoją cywilizację.

Don’t Starve na Xboxa

Poza tym do Don’t Starve Together dochodzi nowa grywalna postać o imieniu Winona, która jest już dostępna na Steam. Dodatkowo gra została właśnie wydana na konsolę Xbox One. Kosztuje 11,99 £ (około 50 zł).

Eventy

Klei pracuje nad kilkoma eventami związanymi z grą. Kto zdobędzie na nich najwięcej doświadczenia – otrzyma specjalnego skina. Forge to pierwsze wydarzenie, które nadchodzi w listopadzie. To sześcioosobowe wyzwanie kooperacyjne powoduje, że gracze pokonają Wielkiego Forarda Boarriora. Kuźnia zawiera nowe cechy postaci, broń, zbroje, przedmioty i zdolności bojowe.

Będziecie kupować?