Gamer Lifestyle r.

Dis znów zbanowany – tym razem na Twitchu! Kappa?

Dis wyjaśnia sytuację związaną z jego banem.

Powody, dla których Twitch zdecydował się na zbanowanie konta DisStream, są nieznane. Póki co, wszystkie społecznościówki należące do Norberta, a także jego kanał na Youtube milczą i nie wydają z siebie żadnego głosu.

Dis znów zbanowany na Twitchu!

Ktoś uwiecznił na filmie zachowanie Disa na jednym z swoich strumyków, gdzie wyraża się, delikatnie mówiąc, niepochlebnie o graczach, z którymi przyszło mu grać (prawdopodobnie). Jest to jednak tylko fragment jakiejś większej sytuacji, przypuszczalnie chodzi o niepowodzenia w League of Legends. Być może to było przyczyną tak ostrej reakcji Twitcha.

disstream

Nie da się jednak umniejszyć tego, że Dis wypowiedział słowa: “takich ludzi powinno się zabijać”. Wydarzenie miało miejsce podczas “10 days challenge” (klik!). Sami zobaczcie:

Przypominam, że to tylko przypuszczalny powód bana Norberta “Disa” Gierczaka i na oficjalne stanowisko dalej czekamy. Miejmy nadzieję, że sprawa rozwiąże się jak najszybciej, a solucja będzie pomyślna dla skazanego. Nie ma co ukrywać, streamowanie to pewna forma zarobku dla Norberta i w przypadku zamknięcia jego kanału na stałe… No cóż.

A co Wy o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach!

AKTUALIZACJA!

Dis wrzucił filmik z wyjaśnieniem:

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]