Gamer Lifestyle r.

Będziesz chciał pograć w Destiny 2? Możesz to zrobić bez wydawania pieniędzy!

Większość już pewnie słyszała o nowej odsłonie gry Destiny. Tym razem będzie ona dostępna na Aplikacji Blizzard (dawnym BattleNet). Ale czy dałoby się w nią grać bez wyciągania pieniędzy z portfela?

Gry w Polsce ostatnimi czasy są bardzo drogie, a co za tym idzie – nie każdego na nie stać. A co, gdybyście mogli kupić Destiny bez wydawania ogromnych ilości pieniędzy?

Wymiana salda BattleNet na Destiny

No to do rzeczy. Osoby, które grają w World Of Warcraft już o tym wiedzą, a mianowicie o wymianie golda na pieniądze w naszej Aplikacji Blizzard. No dobra, ale jak to wykorzystać z naszym Destiny? Ano bardzo prosto. Wystarczy posiadać grę World Of Warcraft i aktywny abonament. Gdy posiadacie konto, musicie na nim zarobić bardzo dużo złota. Za złoto zakupicie wowtokeny (30-dniowy abonament do gry), a następnie wymienicie je na 13 euro, które zostanie dopisane do Waszego salda BattleNet. Proste, prawda? No nie do końca. Chociaż pomysł jest całkiem niezły to dla “zółtodzioba”, w WoW-ie może on być problematyczny. Już tłumaczę dlaczego. Jeden token na chwilę obecną to 200-220k golda. Da się tyle zarobić w miesiąc, tydzień, a nawet dzień, ale trzeba mieć nieco wprawy. Kolejnym negatywnym czynnikiem na pewno będzie to, że cena wowtokenu skoczy do góry. Zgaduję, że będzie się wahać od 260k do nawet 350k golda. Więc nie będzie to już takie proste. Oczywiście na Youtube możecie znaleźć masę poradników jak farmić gold, ale nie zawsze doprowadzają one do bogactwa.

Czy dla portfeli graczy World Of Warcraft będzie to potężny cios?

Nowa gra, cena tokena w górę, wartość złota maleje, a co za tym idzie – niektórym nie będzie się chciało zarabiać tyle złota, aby grać w WoW-a za darmo. Nawet ja starałem się grać za gold, ale w pewnym momencie zauważyłem, że niedługo nie będzie to możliwe. Więc według mnie sytuacja z Destiny prezentuje się prosto. Dla starych graczy World Of Warcraft nie do końca będzie to dobra opcja (dla tych, którzy płacą za grę goldem), ale dla nowych ludzi, którzy wpadną tylko zarobić na Destiny, jest to całkiem korzystna oferta. Dodatkowo, aby grać, nie trzeba mieć nowego dodatku, więc wystarczy 30 złotych, aby spróbować swoich sił w zarobieniu pieniędzy na Destiny.

A Wy co o tym wszystkim sądzicie? Skorzystacie z takiej okazji? Kliknijcie w TUTAJaby zobaczyć ceny tokenów w World of Warcraft!