Gamer Lifestyle r.

CD Projekt RED gratuluje Guerilla Games rysunkiem!

Studiu CD Projekt RED bardzo spodobała się produkcja od Guerilla Games, czyli Horizon: Zero Dawn. Nie jest to dziwne, ponieważ gra jest świetna i w pełni wykorzystuje konsolę Playstation 4. Można zakopać wojenny topór? Przeczytajcie artykuł!

Jak wiemy, około czterech ludzi od CD Projekt RED pomagało przy produkcji Horizon: Zero Dawn, story-telling i animacje. Jednak potem pogratulowali produkcji i wręczyli im wspaniałego arta!

CD Projekt RED – Art

Takiego arta producenci Wiedźmina wręczyli Guerilla Games.

Jednak wychodzi na to, że topór wojenny można zakopać na jakiś okres i nawet w biznesie, takim jak gry, nie trzeba ciągłej walki o lepszą produkcję. Czekamy na załagodzenie Intela i AMD, bo bez procesorów w gry nie zagramy.

Ale, ale… Nie musieliśmy czekać długo na odpowiedź Guerilla Games!

Taki oto wpis zamieścili na swoim twitterze:

Oba rysunki przedstawiają Aloy i Geralda, czyli bohaterów głównych gier Horizon: Zero Dawn i Wiedźmin 1/2/3. Co jak co, ale zachowanie obu firm nie jest sztuczne. To naprawdę świetne, że tacy giganci nie walczą między sobą!

Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach.