Gamer Lifestyle r.

10 najładniejszych skinów w CS:GO

„Skill się nie liczy, skiny grajom!” - tak powiadali ludzie we wsi, więc się ich posłuchałem i wkroczyłem w mroczne odmęty internetu w poszukiwaniu najładniejszych skinów do gry Counter-Strike: Global Offensive.

Na wstępie zaznaczę, że jest to moja lista, więc może się ona różnić od Waszych upodobań. Wrzuciłem tutaj te skiny, które najbardziej podobały mi się w CS-ie, gdy jeszcze w niego grałem. Jeżeli podoba Ci się któryś z nich, koniecznie kup skórki do CS:Go na DMarket, by zaoszczędzić do 50% za każdą transakcję.

M4A4 – Dragonking

Mimo że nie lubię wyglądu M4A4 i w sumie bardzo rzadko z nią grałem, to ten skin bardzo mi się podoba. Kojarzy mi się z Chinami, więc w sumie nic dziwnego. Ładne kolory, ładny smok, nie ma co tutaj dużo opowiadać.

M4A1-S – Hyper Beast

Szybka kontra na M4A4 – Dragonking! W moim skromnym odczuciu ta broń jest najładniejszą, jaka jest w CS:GO. I mimo że nie jestem fanem wydawania pieniędzy na gry, przy których nie jest to konieczne, to dla tego skina zrobiłbym wyjątek, gdybym miał nadmiar gotówki.

USP-S – Kill Confirmed

Zgranie tej broni z tłumikiem to po prostu cudo. Jest to jeden z tych skinów, które chętnie bym potrzymał w ręce. Oczywiście w realnym świecie. Ciekawe, czy gdzieś można kupić wiatrówkę z takim motywem…

AK 47 – Vulcan

Jeżeli słowo „Vulcan” przeczytałbym jako „wulkan”, taki z lawą w środku, to zawiódłbym się tą bronią. No nie ma tutaj nic wspólnego z klasycznym wulkanem, ale to nie szkodzi, bo sam wygląd tego skina i jego prostota pozwoliła mu grzać miejsce w tej liście.

AWP – Man-O’-war

Ale Wielka Pukawka! A nie… To nie Team Fortress. No, ale co tu dużo gadać. Tak jak poprzedni skin, prosta i ładna. Dwa kolorki i tyle mi wystarczy.

AWP – Asiimov

Jedna z najładniejszych AWP w grze. Nie zamierzam jej interpretować, bo w sumie nie ma czego, ale mogę Wam zdradzić tajemnicę, że był to pierwszy skin w CS:GO, jaki wpadł mi w ręce podczas pierwszego mojego matchmakingu. Oczywiście pierwszy skin ze snajperek.

AWP – Medusa

Kolejne AWP? Trzeba zaraz przejść na jakieś nożyki. No cóż… Lubię mitologie i głównie z nią kojarzy mi się Medusa”. Posejdon byłby dumny…

Karambit – Tiger Tooth

Przyznać się. Kto się spodziewał w mojej liście Tiger Tootha? Niby zwykły nożyk, a jednak bardzo ładnie wygląda w ręce. Ujmę to tak. Ten nóż ma w sobie pazur!

AK 47 – Elite Build

Czas na nieco tańszy skin niż poprzednie. Macie tutaj przykład tego, że nie wszystkie skórki za miliony euro są ładne. Ten AK-cz jest świetny i dość tani.

 Glock-18 – Water Elemental

Przypomina nieco USP-S – Kill Confirmed. Przynajmniej dla mnie. Nie ma co tutaj opisywać. Świetnie wyglądający skin, który również chciałbym potrzymać w ręce. A najlepiej postrzelać z Glocka z taką skórką.