Game Over r.

The Ultimate Selfie – zabawa, która zabija nastolatków

Jak wiemy, najpierw powstała ziemia, a potem było tylko gorzej. Po niebieskim wielorybie i ognistej wróżce brała początek nowa zabawa! The Ultimate Selfie rozpoczęło się w Rosji (nie powinno to dziwić) i to przez nią na początku zginęło 3 nastolatków.

10-letni Ustinia Zembaktin, jego 13-letni brat Sergiej oraz 13-letni Vladyslav Koroszinkin zginęli pod kołami pociągu. Jak do tego doszło? Próbą zrobienia zdjęcia z nim w tle! “Przecież to mógł być tylko przypadek, jest wiele takich i nikt o tym nie pisze”. Otóż nie!

The Ultimate Selfie/Idiots – samojebka nabiera nowego znaczenia!

Selekcja naturalna idzie szybciej niż martwy ciąg Kasahary. 15-letni Sergiej wspinał się na słup, aby zrobić sobie zdjęcie podczas trzymania kabli. Oczywiście jego śmierć była równoznaczna z niewykonaniem zadania. Maria Svitlenko chciała zrobić zdjęcie, wisząc na moście – nie musimy zbyt długo dedukować… Spadając, zahaczyła o przewody wysokiego napięcia.

Spędzenie wakacji w bardziej pożyteczny sposób!

To nie tak, że nikt ich nie pilnował. Z młodzieńcami była nastolatka, która próbowała ich powstrzymać. Ale co miała zrobić sama?

“Krzyczałam, żeby uciekali. Nie słuchali mnie, dlatego szybko chwyciłam Anię i pociągnęłam ją do siebie. Niestety pociąg i tak się o nią otarł” – powiedziała zapłakana Lera.

Słowo “zabawa” pojawia się tam wtedy, kiedy ktoś przeżyje. Ale Wy bądźcie mądrzejsi i nie próbujcie ślepo podążać za trendami internetowymi. Lepiej zostać przy darciu się na grę komputerową!

Śmierć szybsza od pociągu

Myślicie, że to koniec? Ktoś sądzi, że to wszystko? Ludzie. Żyjemy na świecie, a wiadomości rozchodzą się szybciej niż karpie w Lidlu.

#TheUltimateSelfie is the #HOTPost for tonight! Would you ever try this? [email protected]

Post udostępniony przez Hot 107.9 Atlanta (@hot1079atl)

Pierwszy raz posłuchajcie dorosłych czy głupich farmazonów. Wiemy, że niektórzy z Was myślą, ale to raczej przekaz do ludzi, którzy nie grzeszą inteligencją. Podzielacie moje zdanie czy wręcz przeciwnie?