Game Over r.

Venom wchodzi do kin! Premiera już niedługo

Sony właśnie zaskoczyło wszystkich i zapowiedziało zupełnie nowy film. Venom, czyli fikcyjna postać występująca w serii komiksów Marvela. Jest on jednym z głównych przeciwników Spider-Mana. Jak Sony chce to rozegrać? Dowiemy się już niedługo.

Venom pierwszy raz pojawił się w filmie Spider-Man 3. Pozaziemska forma życia, która potrafi egzystować w symbiozie z człowiekiem. Symbiont zawładnął ciałem i umysłem Eddiego Brocka, wcześniej jego nosicielem był sam Spider-Man.

Venom – premiera filmu i ciekawostki

Premiera filmu jest zaplanowana na 5 października 2018 roku. Niedługo na ekranu kin trafi Spider-Man: Homecoming, Venom będzie kolejną produkcją. Według wcześniejszych doniesień, scenariusz przygotował Dante Harper (Na Skraju Jutra).

Venom

Oczywiście premiera filmu Venom jest potwierdzona!

Producentami zostali Avi Arad i Matt Tolmach. Przy czym Avi był producentem filmów takich jak “Iron Man” i “Spider-Man”. Sama koncepcja jest troszkę nietypowa, ponieważ idąc tokiem myślenia reżyserów, to zwykle wygrywa dobro, a zło przegrywa. Jak będzie teraz? Czy czarna kreatura przejdzie jednak na pozytywną stronę? Sami tego nie wiemy! A teraz czas na kilka istotnych ciekawostek:

  • Na początku nosicielem symbionta był sam Spider-Man.
  • Słabością Venoma i wszystkich innych symbiotów są dźwięki o wysokich częstotliwościach oraz ogień.
  • Ponieważ Venoma nosił Spider-Man, ma on wszystkie jego wspomnienia, a późniejsi nosiciele posiadali niektóre ze zdolności Spider-Mana.

Seriale, w których grał:

  • Mega Spider-Man,
  • Hulk i agenci M.I.A.Z.G.I,
  • Spider-Man Unlimited.

Opinia nerda

Film o nim to coś, na co czekałem. Nie oszukując innych, bardzo kocham czarne charaktery w filmach, nienawidzę Spider-Mana, lubię szczerze jak nim pomiatają (za to kocham Hulka, który niekiedy nim rzucał o ściany). Po prostu przejadłem się już ciągłym wygrywaniem dobrej strony. Może to normalne lub nie, ale wolę, kiedy wygrywa zło (zależy o jaki film chodzi, ale aktualnie mówię o uniwersum).