Game Over r.

Top 5 gier z różnych kategorii na Androida według How2Play!

W dzisiejszym artykule zobaczycie, jakie gry są najciekawsze według nas! Oczywiście gry z prawie każdej kategorii - zabijacze czasu czy gry akcji! Przedstawione gry będą bezpłatne.

Gry będą testowane na telefonach takich jak: Bluboo Picasso, Huawei P8 Lite i Samsung Galaxy S3. Wszystkie gry będą pobrane ze sklepu Google Play (Click!), który jest domyślnie na naszych telefonach z Androidem.

Top 5 gier według How2Play

Każda gra będzie przydzielona do kategorii przez nas podanych m.in. zabijacz czasu czy gra akcji. Postaraliśmy się wybierać gry, które pójdą na Waszych urządzeniach. Zaczynajmy!

1. Najlepsza fabuła – SIM (Sara Is Missing)

Przechowujemy tak wiele informacji o nas na naszych urządzeniach mobilnych – czy to wystarcza, żeby np. odnaleźć człowieka? Sara zniknęła w tajemniczych okolicznościach, jedyny pozostały po niej trop to telefon komórkowy. Poza szukaniem informacji o niej, znajdziemy też parę jumpscare’ów.

Do pobrania (Click!).

Top 5 Top 5

2. Akcja/rozwinięta gra – Shadow Fight 2

Sequel znanej gry z Facebooka, w którą grało ponad 40 milionów użytkowników! Mieszanka RPG i akcji, niesamowity rozwój bohatera. Zaczynamy od normalnych broni, a grę skończyć możemy wyposażeni w niesamowite umiejętności magiczne. Łatwe sterowanie, dużo ciosów, których uczymy się z czasem! Na screenach widzimy w jakim stanie zaczynamy, a w jakich kończymy grę.

Do pobrania (Click!).

Top 5 Top 5

3. Familijna – Czółko

Czółko zawiera 33 kategorie, świetne na każdą imprezę, wśród nich: filmy, gry, sławne osoby, zwierzęta, życie codzienne, superbohaterowie, geek, +18, agd, Polska itp. Aż 33 kategorie, 5550 haseł, wspaniała do gry z rodziną! Gracz wybiera kategorię i przykłada telefon do czoła, a znajomi muszą pokazać/opowiadać o tym, co wyświetla się na telefonie.

Do pobrania (Click!).

CzółkoCzółko

4. Zabijacz czasu – Rayman Adventures

Zaczarowany las jest w tarapatach, starożytne jaja zostały ukradzione! Wyrusz w niesamowitą przygodę po legendarnych światach pomóc Raymanowi. Gra to tzw. autoruner – nasza postać sama pędzi przed siebie, a zadaniem gracza jest wykonywać gesty, dzięki którym bohater skacze, walczy czy unosi się w powietrzu.

Do pobrania (Click!)

RaymanRayman

5. Point & Click – Enigma Adventure

Nie owijając w bawełnę, najlepsza gra dla mnie, w języku polskim, w którą zdarzyło mi się grać. Świetna fabuła gry przenosi nas do czasów drugiej wojny światowej, gdzie jako tajny agent John Kerr musisz zdobyć książkę szyfrów, by móc złamać depesze wysyłane przez maszynę szyfrującą Enigma.

Enigma Adventures Enigma Adventures

W następnym artykule postaram się opisać 5 najlepszych aplikacji na androida, a także na zrootowany telefon! Dajcie znać, czy chcecie więcej artykułów, jeśli chodzi o telefony. A Wy? Jakie lubicie gry?