Game Over r.

Tamagotchi nadciąga na smartfony!

Wielki powrót kieszonkowych potworków w formie darmowej gry dla systemów iOS i Android!

Pamiętacie Tamagotchi? Część z was na pewno nie, gdyż ta zabawka osiągnęła szczyt swojej popularności 20 lat temu! Od 5 listopada kieszonkowe pupilki są znowu dostępne w wersji jubileuszowej. Spraw sobie przyjaciela za niecałe 10 funtów! Więcej możecie przeczytać TUTAJ.

Natomiast osoby, które idą z duchem czasu i od plastikowego pudełeczka wolą telefon, również mogą zostać opiekunem małego stworka! Już niedługo, bo w roku 2018, na telefony z system iOS oraz Android trafi gra My Tamagotchi Forever.

Jako właściciel takiego kieszonkowego potworka, jesteśmy zobowiązani do jego karmienia, kąpania oraz tulenia do snu. Zapominalscy zostaną ponagleni odpowiednimi powiadomieniami. Tym razem porzucono drastyczną karę w formie śmierci zwierzaka- jeśli go zaniedbamy, będzie na nas obrażony.

My Tamagotchi Forever posiada minigierki, które pozwalają na zdobycie dodatkowych monet. Te z kolei służą do odblokowywania nowych rodzajów jedzenia, kostiumów i dekoracji.

Gra jest już dostępna w Kanadzie, my musimy jeszcze na nią poczekać.

A Wy co sądzicie o nowym Tamagotchi? Będziecie opiekować się takim zwierzakiem, czy może wolicie zwykłą, plastikową wersję tej gry?