Gamer Lifestyle r.

Powrót Tamagotchi na 20. rocznicę!

Pamiętacie Tamagotchi? Te małe zabaweczki podbiły świat. Zabawa polegała na opiece małym zwierzątkiem ukrytym w plastikowym „jajku”. Na 20 rocznicę wydania Tamagotchi powracają!

Tamagotchi

Kilka słów wstępu

Minęło 20 lat odkąd te plastikowe zabawki opanowały świat, stając się koniecznym do posiadania przedmiotem wśród dzieci i nastolatków z całego świata. Wadą było to, że za bardzo przeszkadzały one uczniom w szkołach i w wielu z nich zostały zakazane. Większość z tych dzieci jest już dorosła i mają własne potomstwo.

W końcu minęło 20 lat od premiery wirtualnych stworków. Bandai – firma produkująca oryginalne Tamagotchi – wpadła na pomysł, żeby zainteresować obie generacje, przedstawiając klasyczny model z 1997 roku w wersji „special anniversary edition”. W tych czasach ludzie korzystają ze smartphone’ów, które mają więcej zalet niż te małe zabawki, ale może pomysł sprawdzi się chociaż chwilowo.

 

Data premiery i cena

Nowe Tamagotchi trafią do sprzedaży już 5 listopada, przygotujcie pieniądze i nie zapominajcie ich karmić!

Zabawki w opakowaniach w stylu retro trafią na półki sklepowe w UK i będą kosztować 9,99 funta, czyli mniej więcej 47-48 złotych za sztukę!

 

Tak będzie wyglądać wersja zabawki
special anniversary edition

 

Różnica między stylami jest taka, że klasyczna wersja była troszkę większa niż specjalna, ale obie wersje stworka siedzącego w środku maszynki dalej są proste do zabicia. Uważajcie na nie!

 

Jak się podoba inicjatywa Bandai? Według mnie to bardzo miły pomysł z wypuszczeniem nowej wersji zabawki. Napiszcie w komentarzu!