Game Over r.

Prezent na Dzień Ojca! Znajdź coś dla swojego Taty!

Dzień Ojca zbliża się dużymi krokami - a czy Wy przygotowaliście coś z tej okazji? Ten miniporadnik pomoże Wam z wyborem prezentu na Dzień Ojca!

Dzisiaj czas na prezent na Dzień Ojca – przedstawię Wam krótki zakupowy poradnik, który pozwoli Wam zakupić prezent last-minute! A jeżeli zapomnieliście – Dzień Ojca przypada 23 czerwca!

Przedziały cenowe – kliknijcie w nie, aby się przenieść:

Co wybrać jako prezent na Dzień Ojca? Przekonajcie się!

Do 20 złotych

Z takim budżetem ciężko jest kupić coś naprawdę dużego czy powalającego – dlatego tutaj pora na coś niestandardowego.

Spotfiy!

Jeżeli nasz Tata lubi słuchać muzyki, ale cały czas standardowo *kupuje i ściąga* muzykę z internetu, to może najlepszym pomysłem będzie kupienie mu Spotify? Premium gwarantuje bardzo dobrą jakość, 0 reklam i miliony piosenek na wyciągnięcie ręki.

Cena: 19,99 zł/miesiąc

Link: Spotify/Sklepy z kodami w salonach prasowych

Kubek z ciekawym napisem z Allegro

A może kubek? Być może to nie brzmi jakoś porywająco, ale taki prezent to zawsze coś – wszyscy (chyba?) pijemy z kubków od czasu do czasu. Więc czemu by nie kupić jakiegoś fajnego?

Cena: Do 20 zł

Link: Allegro.pl

Otwieracz do… napojów!

Hej – otwieracz jest zawsze przydatny, a taki, który będzie mógł stać dumnie w kuchni czy w pokoju naszego Taty, tylko polepszy obraz naszego prezentu.

Cena: Do 20 zł

Link: Allegro.pl/GodsToys

Do 100 złotych

Tutaj już możemy troszeczkę poeksperymentować z prezentami, skoro do wydania mamy 50 złotych. Tu będziecie mogli wybrać coś przydatnego, ciekawego – lub po prostu humorystycznego!

Świetny zegarek LED!

Może i niestandardowy, ale ciekawy prezent. Być może wygląda to jak zwykły kawałek drewna – ale jest to zegarek. Całkiem ciekawy prezent, który będzie wyglądać świetnie na stole czy przy łóżku.

Cena: 45-49 zł

Link: Ceneo.pl – Jasne/Ciemne drewno

Scyzoryk

Może i lekko sztampowy prezent, ale taki gadżet może się naprawdę przydać w każdej sytuacji – czy wtedy, kiedy potrzebujemy noża na biwaku, czy w jakiejś cięższej sytuacji. Wybór jest ogromny, więc możecie pogrzebać i wybrać coś najlepszego!

Cena: maks. 100 zł, duży wybór

Link: Ceneo.pl

Budzik Snajpera

Taki humorystyczny prezent – ciekawy budzik, który poprawi humor każdemu, kto będzie go używać. Kilka ciekawych trybów i kilka możliwości – nasz Tato na pewno się uśmiechnie, widząc coś takiego.

Cena: 99 zł

Link: Ceneo.pl/Empik

Kamera do auta – MEDIA TECH MT4045

Tutaj czas na coś praktycznego, co może się przydać każdemu, kto jeździ autem. Ta mała kamerka pozwala rejestrować całą drogą auta: wszystkie wypadki, wtargnięcia kogoś na drogę. Ta mała pierdoła może naprawdę pomóc w nieciekawych sytuacjach.

Cena: 99 zł

Link: Ceneo.pl

Zestaw Czterej Pancerni i Pies

Może tutaj pomyślicie, że upadłem na głowę i że “wszystko najlepiej ściągnąć z neta, za free” – może i tak, ale w takim prezencie nie chodzi tylko o same filmy, ale i o wspomnienia i opakowanie, które będzie stało dumnie na półce.

Cena: około 95 zł

Link: Ceneo.pl

A może stojak na słuchawki?

Jeżeli mamy w domu melomana, który korzysta bardzo często ze słuchawek, może dobrym pomysłem będzie kupienie mu takiego standa? Zamiast odkładania na biurko czy na komputer, nasz rodziciel mógłby odkładać swoje ukochane słuchawki na specjalne miejsce.

Cena: 39,99 zł

Link: Morele.pl

Do 500 złotych

Przenośna konsola od Nintendo – 2DS!

Tutaj trochę wychodzimy poza normalne kwoty, ale jeżeli mamy trochę więcej pieniędzy, bo np. nasz rodziciel ma urodziny/jakąś specjalną okazję tuż po Dniu Ojca, to możemy pomyśleć o czymś droższym. Ten gadżet jest skierowany głównie do Ojców, którzy grali w stare gry od Nintendo lub też mieli/mają w domu jakąś konsolę (Wii, WiiU czy też popularny Switch).

Cena: maks. 499 zł

Link: Ceneo.pl

Słuchawki?

W tej cenie ważne jest, aby wiedzieć, co nasz Tata chciałby jako prezent na Dzień Ojca – jeżeli chcielibyśmy kupić jakieś high-endowe słuchawki, to trzeba byłoby wiedzieć jakie nasz rodziciel lubi:

  • Zamknięte.
  • Otwarte.
  • Półotwarte.

A co z łącznością? Kabel czy Bluetooth – wszystko zależy od preferencji, więc tutaj wybór pozostawiam Wam – ale słuchawki to całkiem dobry pomysł.