r.

Overwatch grupy Spartanie Kasahary #1

Zaczynamy nasz teleturniej! Oficjalny przegląd Spartanów Kasahary, czyli grupy naszego redaktora naczelnego. Znajdziesz tutaj zbiór atencjuszy, głupków, dobrych pocisków Adama, mainów Yasuo, a jeśli się zdarzy, to nawet inteligentnych osób! Część pierwsza.

Oczywiście każdy wklejony tutaj screen jest kwalifikowany pod jakąś z kategorii wyżej. Grupę Adama znajdziecie tutaj (Click!). Poza trollami, możecie spotkać tam naprawdę fajnych ludzi do gry. I to nie jest tylko grupa o LoL-u!

Spartanie Kasahary, czyli co piszczy w trawie?

Zaczynamy od zdesperowanego nastolatka, przytłoczonego życiem, któremu widocznie coś w grupie nie pasuje. Rozumiemy i życzymy powodzenia w dalszym życiu

Spartanie Kasahary

W lewym narożniku mamy Stefana, a w prawym Adam! Niestety Stefan przegrywa mocno z odpowiedzią Kasahary:

Spartanie Kasahary

Z ostatniej chwili! Potrzebujemy pilnie matematyka. Który wybór da Wam więcej do jedzenia?

Co mam powiedzieć? 30 według mnie jest lepszym wyborem, ponieważ dostajesz dwie pizze, które mają też ciasto na obrzeżach. Dlatego Filipie, wiesz co masz robić!

Dziś Marcelina szuka najlepszego gracza w świecie, Yasuo maina z najwspanialszej dywizji, czyli brązu, który użyczy jej konta na samotne wieczory! Diament na EUW? Fiu fiu, wysokie standardy!

Spartanie Kasahary

Jesteś naprawdę niezłym graczem? Dołącz do klubu Kacpra i razem z nim podbijaj serwer wschodni! Ustaw odpowiedni nick jak niezły Marcin i do boju!

Spartanie Kasahary

Tymczasem co ciekawego, jeżeli chodzi o tematy na topie? A, no tak… Ciągłe hejty na chińskie bajki. Jesteśmy wszyscy dumni z syna!

Spartanie Kasahary

Tymczasem znowu się ripostują!

Spartanie Kasahary

A to na zakończenie pierwszego overwatcha! Kamil zrobił dobrego mema.

Spartanie Kasahary

Spartanie Kasahary

To byłoby na tyle w tym tygodniu, do zobaczenia później!