Game Over r.

Overwatch grupy Spartanie Kasahary #2

Zaczynamy nasz teleturniej! Oficjalny przegląd grupy "Spartanie Kasahary", czyli grupy naszego redaktora naczelnego. Znajdziesz tutaj zbiór atencjuszy, głupków, dobrych pocisków Adama, mainów Yasuo, a jeśli się zdarzy, to nawet inteligentnych osób! Część druga.

Oczywiście każdy wklejony tutaj screen jest kwalifikowany pod jakąś z kategorii wyżej. Grupę Adama znajdziecie tutaj (Click!). Poza trollami, możecie spotkać tam naprawdę fajnych ludzi do gry. I to nie jest tylko grupa o LoL-u!

Spartanie Kasahary, fala atencjuszy

Jak wiecie, na Spartanach możemy reklamować swojego streama, jak zrobiła to Ola. Ba! Nawet niektórzy przez to się wybili, jednak… Nie zawsze otrzymamy pozytywny odzew, jak w tym przypadku (to wcale nie moja odpowiedź).

Spartanie Kasahary

Wszystko niby pięknie, sypią się wyświetlenia, ale niektóre odpowiedzi zadziwiają!

Spartanie Kasahary

Oczywiście, że każdy chce zebrać tą sławną atencję. Z tego powodu tworzą posty, które wywołują gównoburzę, przykładem jest nasz kochany Krzysztof.

Spartanie Kasahary

Jednak niektórzy po prostu przesadzają. No, ale dajmy im być choć ten raz w overwatchu Spartanów Kasahary! Dominik otrzymuje miano najbardziej nudnego atencjusza tygodnia, gratuluję.

Spartanie Kasahary

O jejku. Każdy teraz się rozpłakał, zostaliśmy zwyzywani bardzo mocno! No dobra, a tymczasem kolejny bait. Jak tak można, Marcinie?

Spartanie Kasahary

Niestety Marcin, ale bait, że tu są najinteligentniejsi ludzie się nie udał. Przykro nam, próbuj dalej!

A co my tu mamy? Ankieta dla was! Jeżeli nie jesteście w grupie, odpowiedzcie w komentarzu. Dzięki, Aleksander!

Spartanie Kasahary

Atencjo, przybywaj!

Tutaj posty, które nie są warte uwagi. Jednak są dodane przez osoby, które każdy zna (na grupie). Pomóżcie Kacprowi!

Spartanie Kasahary

Tymczasem co piszczy w trawie u naszego norweskiego przyjaciela? Drugi Kacper ma do Was pytanie.

Spartanie Kasahary

A teraz poważna oferta, chłopcy z czelendżerka mają już spocone palce. Czy ktoś pomoże tej Pani Angelice zdobyć upragnioną dywizję?

Spartanie Kasahary

To już koniec tygodniowego przeglądu Spartanów Kasahary, w przyszłym tygodniu zrobimy kategorię! Podział na atencjuszy, najlepsze pociski i tym podobne! Do zobaczenia, moi mili.