Game Over r.

Nadchodzące filmy, które musisz zobaczyć!

Jakie filmy warto zobaczyć w następnych dwóch miesiącach? Zobaczcie nadchodzące filmy, które musicie obejrzeć!

Strażnicy Galaktyki vol. 2 (Guardians of the Galaxy Vol. 2)

JEZUS MARIA, TO JUŻ? Peter, Gamora, Drax, (Baby) Groot i Rocket wyruszają na kolejną wyprawę – tym razem stawią czoła nowym niebezpieczeństwom. Także Peter Quill pozna prawdę o swoim ojcu oraz jego dziedzictwie.

Premiera: 5 maj 2017

Spoiler dla wtajemniczonych w komiksy Marvela

Tak – Kurt Russell zapowiada się świetnie jako Ego/ojciec Petera.

[collapse]

Obcy: Przymierze

Kolejny film z Obcym w roli głównej od Ridleya Scotta. Zapowiada się całkiem nieźle, zważywszy na to, że obsada z m.in. Michelem Fassbenderem i sam Obcy/Alien wyglądają świetnie.

Premiera: 12 maja 2017

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Od ostatniego filmu, czyli Piratów z Karaibów: Na nieznanych wodach, minęło już 6 lat! Sama seria ma już 14 lat, co jest niezłym wynikiem, jak na franczyzę, która ma w swoim dorobku “tylko” 4 filmy. Ale piąty film nadchodzi coraz bliżej!

Złowrogi korsarz ucieka z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach. Aby mu przeszkodzić, Jack Sparrow musi zdobyć Trójząb Posejdona.

Premiera: 26 maja 2017

Wonder Woman

*ekhm* Kolejna próba uniwersum DC *ekhm* Wonder Woman zapowiada się całkiem interesująco po ostatnim występie w Batman vs. Superman (reszta filmu już nie wyszła tak interesująco). Film o Amazonce wydaje się zawierać typowe elementy humoru, ale też powinien wprowadzić interesujące tło fabularne, które powinno dobrze umotywować jej zamiary.

Premiera: 2 czerwca 2017 

Baywatch. Słoneczny patrol

Nie mogłem się powstrzymać – musiałem zawrzeć ten film na tej małej liście. Wszyscy kojarzymy “Słoneczny patrol” – muzyka z intro stała się wręcz kultowa, tak samo jak slow-motion ratowników, którzy biegną. I biegną. I biegną… No i biegną. Dwayne Johnson po Central Intelligence z Kevien Hartem, w swoim iście “drewnianym” aktorstwie, którym zaskarbił sobie trochę mojej miłości, nadchodzi ze swoistym nowym początkiem dla Baywatch. A, i jest Zac Efron. Typowa sztampowa fabuła i masa seksistowskiego humoru – jeżeli będziecie chcieli odpocząć trochę przy głupim humorze, oto film dla Was.

Premiera: 9 czerwca 2017

Transformers: Ostatni Rycerz

Pierwszy film z serii Transformers z  Shia LaBeouf’em wyszedł w 2007 – 10 lat temu! Zaraz zostanie wydany piąty film z cyklu, drugi, w którym główne skrzypce będzie grać Mark Wahlberg. Końcówka ostatniego filmu pozostawiła mały cliffhanger, który po trailerze (umieszczonym poniżej), stworzył jeszcze więcej pytań. Czy Optimus Prime stał się “tym złym”? I kto jest tytułowym “Ostatnim Rycerzem”? Tzn. to ostatnie już jest pewnie znane, ale ćśś ^^.

Premiera: 23 czerwca 2017