Game Over r.

Michał (Young Multi) miał wypadek

Young Multi (Michał Rychlik) poinformował swoich fanów na grupie MULTI SQUAD o swoim wypadku samochodowym, który miał miejsce w Opolu. Zdarzyło się to 22 września ok. 11:40.

Michał żyje i napisał to w odpowiedzi pod komentarzami dotyczącymi wpisu. Nie otrzymaliśmy informacji dotyczących tego, co się dokładnie stało.

Michał (Young Multi) – auto pędzi, samo…

Źródła mówią, że Young Multi zasłabł, ponieważ był na lekach (jednak to nieprawda). Wypadek miał miejsce podobno w Jełowej (woj. opolskie). Mimo że sytuacja zagrażała jego życiu, to znaleźli się ludzie, którzy lekko wyśmiewali się z niego jego tekstem piosenki.

Auto pędzi, samo zmienia biegi.

iPhone ciągle, *****, brzęczy, już mnie męczy, wierz mi.

Jego auto to Mercedes Coupé klasy C (z automatyczną skrzynią biegów).

young multi michał wypadek

Jak widzicie na powyższym zdjęciu, samochód jest poza drogą. Wygląda jak zwykły poślizg/potrącenie lub jakby ktoś w niego wjechał. Źródła mówią swoje, ale nadal czekamy na oficjalne potwierdzenie Michała.

Szczegóły – aktualizacja

Multi zderzył się z tirem prowadzonym przez 60-letniego kierowcę. Odłamki z uszkodzonych samochodów uderzyły w przejeżdżającą za jednym z pojazdów ciężarówkę – informuje opolska policja. Zaledwie kilka dni wcześniej na tym samym odcinku drogi wypadek miał prezes TVP Jacek Kurski.

Podsumowanie

Auto oczywiście zostanie oddane do kasacji, ponieważ nie uda się go naprawić. Za to mamy nadzieję, że Multi wróci cały i zdrowy do domu!