r.

Dlaczego nie warto kupować decoya w pistoletówce?

Dlaczego nie warto kupować decoya w pistoletówce? Jak wiele może zmienić marne 50$? Co można zyskać przez oszczędzanie? Przeczytaj i dowiedz się wszystkiego!

Wyobraźmy sobie taką sytuację. Jesteś z kumplami w rundzie pistoletowej po stronie anty-terrorystów, kupujesz kevlara. Zostaje Ci to drobne 50 dolców. Bardzo chcesz wyzerować swoje fundusze i dobrze o tym wiesz. Myślisz więc sobie, wabik to tylko “pisiont” zielonych, przecież i tak ich nie wydam.

Decoy a finanse

Jeśli myślisz w sposób opisany powyżej, nigdy nie byłeś w większym błędzie. Powiedzmy, że Twoja drużyna jest wypełniona większą ilością idiotów niż pomieściłby szpital, więc przegrywacie rundę pistoletową. Podczas rundy radzisz sobie w miarę dobrze i byłeś w stanie strzelić jednego headshota gdy sięgałeś po paczkę Laysów. BOOM, masz teraz na koncie 1800 i jest druga runda. Jakie masz opcje zakupu? Cóż, są bardzo ograniczone.

Dlaczego nie warto kupować decoya w pistoletówce? decoy menu

Możesz kupić pełny kev z hełmem i Five Sevena oraz smołka, lub P250 wraz z flaszem i smołkiem. Możesz także podjąć ryzyko i zainwestować w  deagla z kevem lub dwie P250 dla swoich chłoptasi, Janusz i Wacława. W drugiej rundzie zostajecie zmiażdżeni. Nieokiełznana siła ognia z ich SMG robi z was sita, których pragnąłby każdy szanujący się włoski kucharz aby przygotować wspaniałe Spaghetti. “Gdyby tylko dało się ich jakoś zatrzymać…”, myślisz sobie wtulony z płaczem w pierś Janusza. Cóż, aby nie szukać zbyt daleko i głęboko jest bardzo prosty sposób na zażegnanie wszystkich waszych problemów. Odpowiedź to: NIE KUPUJ PIEPRZONEGO DECOYA!

Dlaczego nie warto kupować decoya w pistoletówce? smg menu

Dzięki zaoszczędzeniu 50$ i przetrzymaniu pistoletówki jak mężczyzna, cały świat otwiera się przed Tobą. Świat SMG. Dzięki Twojemu świetnemu zmysłowi ekonomicznemu i ustrzeleniu przynajmniej jednego fraga, zaczynasz drugą rundę z przepiękną sumką 1850 dolców. Oznacza to, że możesz sobie pozwolić na SMG bez hełmu.

Dlaczego nie warto kupować decoya w pistoletówce? ump

Konkretnie mówimy tu o UMP, które jest darem bożym w drugiej rundzie. Nikt nie spodziewa się SMG w drugiej rundzie, koszącego przeciwników jak Hiszpańska Inkwizycja niewiernych. Dzięki wspaniałemu UMP, możesz wziąć wszystkie przeciwności losu na klatę.

TL;DR – Nie kupuj wabika na miłość boską!

Założę się, że nie spodziewaliście się Hiszpańskiej Inkwizycji.

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]