Battlerite r.

Przedstawiamy MasterBattlerite – statystyki, rankingi, szukanie grup i wiele więcej!

"Kiedy po raz pierwszy zagraliśmy w Battlerite, zakochaliśmy się i wiedzieliśmy, że MUSIMY z tym coś zrobić. Tak też powstał MasterBattlerite.com, czyli centrum statystyk i pomocne narzędzie dla graczy!"

Dziś mamy przyjemność zaprezentować Wam najnowszą stronę użytkownika CandiceSwanpoel: Click!

Jeżeli gracie w Overwatcha, możecie kojarzyć go z MasterOverwatch.com!

Oto, co mówi o stronie:

Aktualne funkcje

Przeglądanie profili – na naszej stronie możesz sprawdzić profil swój lub kogokolwiek innego. Pozwala to zobaczyć Twój stopień doświadczenia, MMR, listę najczęściej wybieranych przez Ciebie bohaterów, win rate i wiele więcej! Ponieważ Battlerite jest świeżą produkcją, oczekujemy, że w przyszłości statystyki te będą mogły być bardziej rozbudowane.

profilebattlerite

Rankingi – na stronie możesz sprawdzić najlepszych graczy, którzy sprawdzili tu swoje profile. Ta zakładka umożliwia Ci przejście na ich strony oraz zobaczenie ich statystyk, MMR czy ocen!

rankingibattlerite

Szukanie grupy – zupełnie tak jak w Overwatchu, czujemy, że to narzędzie jest niesamowicie istotne podczas tworzenia społeczności gry. Każdy z nas chce, żeby w drużynie panowała miła atmosfera, a wszelkie dobre zagrania nie były wynikiem przypadku, a dobrej komunikacji i koordynacji graczy.

MasterBattlerite

Funkcja szukania grupy jest bardzo prosta – każdy zalogowany gracz może utworzyć swoje własne ogłoszenie, które automatycznie uzupełnia się o Twoje statystyki (np. najczęściej wybierani bohaterowie, MMR). Zaraz po tym możesz zostawić wiadomość, gdzie napiszesz, jakich graczy poszukujesz. Wszyscy zainteresowani grą z Tobą mogą kliknąć ikonkę maila, aby bezpośrednio wysłać zaproszenie na Steama i rozpocząć wspólną rozgrywkę!

Po wpisaniu swojego nicku w wyszukiwarce niektórym graczom może pojawiać się komunikat “Gracza nie znaleziono” – jest to przejściowy błąd, za który przepraszamy i postaramy się jak najszybciej go naprawić. Spróbujcie ponownie za jakiś czas. Dzięki za cierpliwość!