Worlds 2019 r.

Już niedługo poznamy piosenkę na Worlds 2019? Jej tytuł to Ricochet?

W tym roku Riot wyjątkowo się ociąga z wydaniem nowej piosenki na Worldsy. Kiedy możemy się jej spodziewać?

Zobacz też:

Dotychczasowe piosenki na Worldsy wraz z datami wydania:

  • 17.09.2014 r. (jeden dzień przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata): Riot Games & Imagine Dragons – Warriors,
  • 24.09.2015 r. (siedem dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata): Riot Games & Nicki Taylor – Worlds Collide,
  • 26.09.2016 r. (trzy dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata): Riot Games & Zedd – Ignite,
  • 14.09.2017 r. (dziewięć dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata): Riot Games & Against The Current – Legends Never Die,
  • 26.09.2018 r. (pięć dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata): Riot Games & The Glitch Mob, Mako, The Word Alive – RISE.

Wszystkie piosenki były wydawane jeszcze przed fazą Play-In. Najpóźniej – bo jeden dzień przed jej startem – pojawiło się Warriors z 2014 roku. Do tej pory jednak nigdy się nie zdarzyło, żeby piosenka została wydana już po rozpoczęciu Mistrzostw. Niektórzy nawet obawiają się, że w tym roku nie zobaczymy piosenki z okazji Worldsów – a jedynie piosenkę na finały Worldsów (jak w zeszłym roku K/DA – POP/STARS – to jednak nie było jedyną piosenką wydaną przy okazji Mistrzostw, w końcu wcześniej pojawiło się jeszcze RISE).

Nie traćmy jednak nadziei! Do jednej z playlist na kanale League of Legends dodano tajemniczy film prywatny. Gracze liczą na to, że w tym miejscu zobaczymy właśnie tegoroczną piosenkę na Worldsy.

Kiedy może zostać wydana?

Jeśli Riot planuje wydanie piosenki innej niż ta z okazji finałów, to kiedy możemy się jej spodziewać?

Dziś?

Dzisiaj rozpoczynamy nowy cykl na PBE (9.21). Dziś też kończą się rozgrywki fazy Play-In (zobacz harmonogram rozgrywek). Niewykluczone, że to właśnie po ich zakończeniu poznamy nową piosenkę.

11 lub 12 października?

12 października rozpoczynają się rozgrywki fazy grupowej. Jest to więc kolejna prawdopodobna data na wydanie piosenki – lub 11 października, czyli dzień przed rozpoczęciem fazy grupowej.

16 października?

Oczywiście pozostaje jeszcze jeden ważny termin, który może być powiązany z wydaniem piosenki: data obchodów dziesięciolecia League of Legends. Być może poznamy piosenkę dopiero wtedy.

Tytuł: Ricochet?

Od jakiegoś czasu w Internecie krążą pogłoski, że tytuł nowej piosenki to Ricochet. Niestety nie jest to potwierdzona informacja, a jedynie przecieki. Brzmi jednak dość prawdopodobnie…