Zobacz też:
Faza wstępna
(play-in stage)
Miejsce: Studio LEC w Berlinie (Niemcy)
Faza wstępna została zakończona.
Podane godziny są orientacyjne – mogą się opóźnić, jeśli mecze się przedłużą.
2 października 2019 r.
(Best of 1)
- 13.00 Clutch Gaming vs Unicorns of Love (grupa A)
- 14.00 DetonatioN FocusMe vs Splyce (grupa B)
- 15.00 MAMMOTH vs Unicorns of Love (grupa A)
- 16.00 DetonatioN FocusMe vs Isurus Gaming (grupa B)
- 17.00 MAMMOTH vs Clutch Gaming (grupa A)
- 18.00 Splyce vs Isurus Gaming (grupa B)
3 października 2019 r.
(Best of 1)
- 13.00 Royal Youth vs DAMWON Gaming (grupa D)
- 14.00 MEGA Esports vs Hong Kong Attitude (grupa C)
- 15.00 DAMWON Gaming vs Flamengo eSports (grupa D)
- 16.00 MEGA Esports vs Lowkey Esports (grupa C)
- 17.00 Royal Youth vs Flamengo eSports (grupa D)
- 18.00 Hong Kong Attitude vs Lowkey Esports (grupa C)
4 października 2019 r.
(Best of 1)
- 12.00 Unicorns of Love vs Clutch Gaming (grupa A)
- 13.00 Splyce vs DetonatioN FocusMe (grupa B)
- 14.00 Unicorns of Love vs MAMMOTH (grupa A)
- 15.00 Isurus Gaming vs DetonatioN FocusMe (grupa B)
- 16.00 Clutch Gaming vs MAMMOTH (grupa A)
- 17.00 Isurus Gaming vs Splyce (grupa B)
5 października 2019 r.
(Best of 1)
- 12.00 DAMWON Gaming vs Royal Youth (grupa D)
- 13.00 Hong Kong Attitude vs MEGA Esports (grupa C)
- 14.00 Flamengo eSports vs DAMWON Gaming (grupa D)
- 15.00 Lowkey Esports vs MEGA Esports (grupa C)
- 16.00 Flamengo eSports vs Royal Youth (grupa D)
- 17.00 Lowkey Esports vs Hong Kong Attitude (grupa C)
7 października 2019 r.
(Best of 5)
- 13.00 Lowkey Esports vs DAMWON Gaming
- 18.00 Clutch Gaming vs Royal Youth
8 października 2019 r.
(Best of 5)
- 13.00 Hong Kong Attitude vs Isurus Gaming
- 18.00 Splyce vs Unicorns of Love
Faza grupowa
(group stage)
Miejsce: Verti Music Hall w Berlinie (Niemcy)
Faza grupowa została zakończona.
12 października 2019 r.
(Best of 1)
- 14.00 Fnatic vs SK telecom T1
- 15.00 Royal Never Give Up vs Clutch Gaming
- 16.00 Invictus Gaming vs ahq e-Sports Club
- 17.00 DAMWON Gaming vs Team Liquid
- 18.00 CTBC J Team vs FunPlus Phoenix
- 19.00 GAM Esports vs Splyce
13 października 2019 r.
(Best of 1)
- 14.00 SK telecom T1 vs Royal Never Give Up
- 15.00 Fnatic vs Clutch Gaming
- 16.00 Team Liquid vs Invictus Gaming
- 17.00 ahq e-Sports Club vs DAMWON Gaming
- 18.00 GRIFFIN vs G2 Esports
- 19.00 Cloud9 vs Hong Kong Attitude
14 października 2019 r.
(Best of 1)
- 15.00 Invictus Gaming vs DAMWON Gaming
- 16.00 ahq e-Sports Club vs Team Liquid
- 17.00 FunPlus Phoenix vs Splyce
- 18.00 CTBC J Team vs GAM Esports
- 19.00 GRIFFIN vs Hong Kong Attitude
- 20.00 G2 Esports vs Cloud9
15 października 2019 r.
(Best of 1)
- 15.00 Royal Never Give Up vs Fnatic
- 16.00 Clutch Gaming vs SK telecom T1
- 17.00 FunPlus Phoenix vs GAM Esports
- 18.00 Splyce vs CTBC J Team
- 19.00 Cloud9 vs GRIFFIN
- 20.00 Hong Kong Attitude vs G2 Esports
17 października 2019 r.
(Best of 1)
- 15.00 GAM Esports vs FunPlus Phoenix
- 16.00 CTBC J Team vs Splyce
- 17.00 GAM Esports vs CTBC J Team
- 18.00 Splyce vs FunPlus Phoenix
- 19.00 Splyce vs GAM Esports
- 20.00 FunPlus Phoenix vs CTBC J Team
18 października 2019 r.
(Best of 1)
- 15.00 GRIFFIN vs Cloud9
- 16.00 G2 Esports vs Hong Kong Attitude
- 17.00 Hong Kong Attitude vs GRIFFIN
- 18.00 Cloud9 vs G2 Esports
- 19.00 Hong Kong Attitude vs Cloud9
- 20.00 G2 Esports vs GRIFFIN
19 października 2019 r.
(Best of 1)
- 14.00 Royal Never Give Up vs SK telecom T1
- 15.00 Clutch Gaming vs Fnatic
- 16.00 SK telecom T1 vs Fnatic
- 17.00 Clutch Gaming vs Royal Never Give Up
- 18.00 SK telecom T1 vs Clutch Gaming
- 19.00 Fnatic vs Royal Never Give Up
20 października 2019 r.
(Best of 1)
- 14.00 ahq e-Sports Club vs Invictus Gaming
- 15.00 Team Liquid vs DAMWON Gaming
- 16.00 Team Liquid vs ahq e-Sports Club
- 17.00 DAMWON Gaming vs Invictus Gaming
- 18.00 DAMWON Gaming vs ahq e-Sports Club
- 19.00 Invictus Gaming vs Team Liquid
Ćwierćfinały
Miejsce: Palacio Vistalegre w Madrycie (Hiszpania)
Ćwierćfinały zostały zakończone.
26 października 2019 r.
(Best of 5)
- 12.00 GRIFFIN vs Invictus Gaming
- 17.00 FunPlus Phoenix vs Fnatic
27 października 2019 r.
(Best of 5)
- 12.00 SK Telecom T1 vs Splyce
- 17.00 DAMWON Gaming vs G2 Esports
Półfinały
Miejsce: Palacio Vistalegre w Madrycie (Hiszpania)
Półfinały zostały zakończone.
2 listopada 2019 r.
(Best of 5)
- 12.00 FunPlus Phoenix vs Invictus Gaming
3 listopada 2019 r.
(Best of 5)
- 12.00 SK Telecom T1 vs G2 Esports
Finały
Miejsce: AccorHotels Arena w Paryżu (Francja)
Finały w trakcie.
10 listopada 2019 r.
(Best of 5)
- 13.00 FunPlus Phoenix vs G2 Esports