Project A (Valorant) r.

Ujawniamy leak polskiego głosu nowej agentki (prawdopodobnie Vampire)

Jako pierwszy portal informujemy o leaku polskiej kwestii głosowej nowej agentki VALORANT.

Za temat z całego serca dziękujemy jednemu z czytelników.

Leak 11. agenta (agentki?)

Jedna z oficjalnych grafik VALORANT

Na grafice znajduje się 10 agentów, z którymi graliśmy w trakcie zamkniętej bety.

Po prawej stronie możecie zauważyć jednak buta nowego bohatera, co jest prawdopodobnie najdziwniejszym wyciekiem, jaki stworzył Riot Games. Z buta przejdziemy więc od tego, co wiemy, do leaku.

Leak głosu 11. agenta

W podesłanym przez jednego z naszych czytelników klipie możemy usłyszeć głos, który prawdopodobnie należy do nowego agenta VALORANT. Jest to definitywnie żeński, choć dość zniekształcony głos. Wypowiada kwestię:

Moje serce łaknie świeżej krwi.

Został opublikowany przez kanał “Gamingowa Strefa Polskiego Dubbingu”, założony przez Radomira Babińskiego. Zawodowo zajmuje się on dodawaniem głosów postaci od takich producentów, jak Riot Games, CD Projekt Red, Blizzard Entertainment czy Respawn Entertainment.

Spekulacje: Vampire?

Czy nową bohaterką będzie Vampire? Czy to “jej serce łaknie świeżej krwi”? Jak na razie wszystko do siebie pasuje.

Vampire (Sabine/Necro) miałaby się pojawić w patchu 0.50. Jej imię wyciekło jeszcze w trakcie bety.

Kilka tygodni temu ujawniono poniższą grafikę

Znajdowała się w plikach gry. But różowowłosej bohaterki (po prawej stronie, obok Raze) pasuje do tego, którego widzimy na grafice wyżej.

Przypomnijmy: Riot Games planowało wydać VALORANT z 12. agentami. Z powodu opóźnień przesunięto jego wydanie, o czym mogliście już przeczytać w jednym z naszych artykułów o VALORANT:

Dowiedzieliśmy się też, że podczas premiery gry będzie dostępnych 11 agentów. Riot Games planował wydać VALORANT z 12. grywalnymi postaciami – niestety, zdecydowano się jednak przesunąć wydanie nowego agenta.

Pojawił się też leak efektów dźwiękowych

Ujawnione zostały też efekty dźwiękowe nowej agentki. Nie słychać w nich samej bohaterki.

Uwaga! Na początku klipu słychać dwie kwestie głosowe Kalisty, bohaterki League of Legends.

Autor filmiku sugeruje, że mogą to być placeholdery – kwestie podłożone w celu sprawdzenia postaci w testach, by je ostatecznie podmienić już przy oficjalnym wydaniu.

Dziękujemy Wam za Wasze zaufanie i wsparcie. Jak najbardziej będziemy Wam dostarczać najnowszych, najprawdziwszych i najciekawszych informacji z VALORANT i pozostałych produkcji Riot Games. Jeżeli chcecie się czymś z nami podzielić – śmiało, kontaktujcie się z nami. ʕ•ᴥ•ʔ

Jeśli korzystasz z tego artykułu na swojej stronie czy w swoim filmie – pamiętaj o nas wspomnieć!