Sprzęt Gamingowy r.

Mad Catz przystępuje do Turnieju Żelaznej Pięści!

Chcąc zostać prawdziwym mistrzem bijatyk, gracz nie może polegać na zwykłym padzie. Wystarczy spojrzeć na profesjonalistów, którzy najczęściej korzystają z fighsticków, takich jak choćby Tekken 7 TE2+ od Mad Catza.

Fighstick od Mad Catza korzysta z tych samych części, jakie można znaleźć w japońskich automatach – chodzi tu przede wszystkim o przyciski Sanwa OBSF30 i joystick JLF. Co więcej, górę urządzenia można w łatwy sposób otworzyć i samemu umieścić w środku dodatkowe części.

 

Całość opiera się na metalowej podstawie, zwiększającej wagę i stabilność urządzenia. Jednak nie każdy gracz preferuje trzymanie urządzenia na twardym, płaskim podłożu – są i tacy użytkownicy, którzy wolą położyć fighsticka na kolanach. Dlatego spód Tekken 7 TE2+ pokryto anty-poślizgową pianką.

 

Opisywany produkt zdobi jeden z dwóch artworków z gry Tekken 7 – najnowszej odsłony kultowej bijatyki, która wpierw zadebiutowała na automatach, a już niedługo trafi m.in. na konsolę PlayStation 4. Jeśli jednak graczowi znudzi się wzór, może go po prostu wymienić na inny i to bez demontowania jakiegokolwiek innego elementu kontrolera.

Fighstick Tekken 7 TE2+ kosztuje około 1099 zł.

 

Cechy produktu:

  • Przyciski: Sanwa OBSF30
  • Joystick: Sanwa JLF
  • Kompatybilność: PS3 i PS4

 

O Mad Catz

Światowy lider w innowacyjności i produkcji peryferii dla przemysłu rozrywkowego. Firma dostarcza na rynek akcesoria do gier video i oprogramowanie między innymi takich marek jak: Tritton, GameShark czy Joytech. Swoje oddziały posiada w USA, Kanadzie, Europie i Azji.

Niebanalne wzornictwo oraz niesamowita wytrzymałość przy relatywnie niskich cenach spowodowały, że produkty Mad Catz zdobyły uznanie niemal na całym świecie.

www.madcatz.com lub FB