Riot Forge r.

CONV/RGENCE. Riot Forge z zapowiedzią kolejnej gry. Tym razem platformówka z Ekko

Niespodzianka! Przed nami jeszcze druga gra w ramach Riot Forge - platformówka z Ekko, czyli CONV/RGENCE.

Zobacz też:

CONV/RGENCE

  • Gra zostanie wydana pod marką Riot Forge.
  • Gra powstanie na konsole i PC-ty.
  • Produkcją gry zajmie się Double Stallion.
  • O grze opowiedział Lee Thomas z Double Stallion.
  • Gra będzie platformówką akcji przeznaczoną dla jednego gracza. Głównym bohaterem CONV/RGENCE będzie Ekko. Poznamy w nim bliżej Zaun, w którym urodził się bohater.
  • Fabuła gry skupi się na konsekwencjach manipulowania czasem. “Dużych konsekwencjach”, jak to podkreśla Lee.

Warto wspomnieć, że o podobną tematykę zahaczy również nadchodzący animowany serial z League of Legends – Arcane.

Zwiastun CONV/RGENCE

Pierwsze screeny z CONV/RGENCE

The Game Awards 2019

Gala The Game Awards jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży gamingowej, podczas której wręczane są nagrody twórcom gier w różnych kategoriach, jak gra roku, najlepsza gra z danego gatunku, najlepsza ścieżka dźwiękowa czy fabularna, najlepszy e-sportowiec…

W tym roku wydarzenie odbyło się w piątek 13 grudnia.

Pierwszą zapowiedzianą grą w ramach Riot Forge był Ruined King. Wiedzieliśmy, że Riot Games zapowie jedną grę – nie spodziewaliśmy się jednak drugiej, która okazała się niespodzianką widzów gali, którzy pozostali po ogłoszeniu Ruined King.

Riot Forge

Riot Forge to nowa marka wydawnicza Riot Games, która będzie odpowiadała za gry wydawane w świecie League of Legends, czyli w Runeterrze. Gry będą tworzone przez inne firmy, które uzyskają licencję od Riotu, a następnie zostaną opublikowane przez Riot Forge.

Ruined King

Dwie godziny przed zapowiedzią CONV/RGENCE poznaliśmy pierwszą grę, która zostanie wydana w ramach Riot Forge: Ruined King. Gra przybliży nam regiony Bilgewater i Shadow Isles.

Riot Forge: znamy pierwszą grę. To RUINED KING. Co wiemy o grze? Będzie Bilgewater, Shadow Isles; znajdą się też i poro!