Pokemon GO r.

Ulepszono Incense w ostatnim update?!

Patch 0.31.0 przyniósł wiele zmian, ale możliwe że wprowadził coś o czym nie wiedzieliśmy. Zobaczcie czy ulepszono Incense w ostatnim update!

Jak mogliście przeczytać, w patchu 0.31.0 (jeżeli go nie widzieliście – zobaczcie tutaj click!) został zmieniony spawn Pokemonów.

Ulepszono Incense w ostatnim update?!

pokemon_go_incense

Pewien Redditowiec opisał swoją ciekawą przygodę z Incense. Wczesnym rankiem kiedy wypłynął łódką aby łowić ryby, postanowił włączyć jednego Incense aby złapać więcej Pokemonów. Wcześniej Incense przyciągało wiele słabych i powszechnych Pokemonów, takich jak Rattata czy Weedle, ale w tym razem sytuacja się zmieniła.

Jak sam napisał zdobywał: Slowpoke, Ponyta, Staryu, Kabuto, Abra, Ekans, Cubone i wiele więcej takich Pokemonów. Kiedy zostało około 30 sekund Incense, udało mu się złapać Alakazama. Jak też wspomniał wszystkie te Pokemony miały fioletową otoczkę i z tego można było się dowiedzieć że te Pokemony zostały przyciągnięte przez Incense. Jak można było potem zauważyć w komentarzach, w miastach czy większych skupiskach ludzi, Incense nie pomaga aż tak bardzo i nie wygląda na to, żeby został ulepszony. Sam twórca wyszedł z ciekawą tezą: Incense zostało zmienione w taki sposób, aby zdobywać więcej Pokemonów podczas uruchomienia tego itemu, będąc w dość odosobnionym miejscu. Jeżeli to prawda, to w bardzo małych miejscowościach i na odludnych miejscach będzie warto odpalać Incense.

Co sądzicie o tym? Możliwe że w przyszłości dowiemy się czy to jest prawda, czy tylko teoria.

[latest_posts category=”pokemon-go” count=”6″]

Źródło: click