Pokemon GO r.

Pokemon GO traci graczy!

Czy wam też nowe poksy się znudziły? Pokemon GO traci graczy i nie jest to malutki spadek - jeżeli tak dalej będzie, społeczność gry zniknie...
Riot2

Niantic straciło wielu użytkowników. Samo szaleństwo na Pokemon GO trwało przez dłuższą chwile, ale u niektórych użytkowników ochota i chęć do grania po prostu minęła. Pokemon GO traci graczy i jest to fakt. Wszyscy na niej zarobili – Niantic stało się jedną z topowych firm tworzących mobilne gry – żeby nie było, Ingress było i jest świetną grą, ale Pokemon GO wzniosło tę firmę wysoko. 

Pokemon GO traci graczy!

 

Raporty z różnych źródeł donoszą, że Pokemon GO straciło około 15 milionów użytkowników. To dość dużo.

Liczba graczy już po spadku popularności to jednak około 30 milionów – jest to ogromna liczba. Każda firma chciałby mieć tyle osób grających w ich grę. Teraz czas na kubeł zimnej wody dla Niantic – bo tak, zachwalałem przed chwilą, że 30 milionów to dużo. Niestety ta liczba może spaść jeszcze bardziej. Niantic na tę chwilę nie dodał niesamowitych nowych funkcji (chyba że mówimy o całkiem miłej funkcji oceny Pokemonówclick). Firma ta nie pośpieszy się więc z systemem wymian – możliwe, że będzie mieć trochę za dużo tabelek z nieszczególnie dobrymi prognozami.

Jeżeli chodzi o tabelki, zobaczcie poniżej wszystkie dane nt. spadku Pokemon GO!

tab1 tab2 tab3