Paladins r.

Wyprzedaż kryształów i skórek w Paladins

W najbliższym czasie w Paladins czekają na nas różne bonusy. Oprócz tego w grze dostępna jest pierwsza wyprzedaż kryształów, a także promocje na dwie skórki. Sprawdźcie szczegóły.

Wielka wyprzedaż Biz-Kinga

Wydarzenie trwa od 8 sierpnia (wtorek) do 13 sierpnia (niedziela). W trakcie trwania wyprzedaży ceny za wszystkie kryształy, które można kupić w grze, będą tańsze o 33%. Poniżej możecie zobaczyć aktualne zestawienie tych właśnie cen.

Jednak to nie wszystko. Od 11 sierpnia (piątek) do 13 sierpnia (niedziela) wszyscy bohaterowie będą odblokowani, a dodatkowo będziemy zdobywać 20% więcej złota, doświadczenia konta i maestrii championów, grając w drużynie ze swoimi znajomymi.

Oprócz tego na wyprzedaży jest również skin Biz-King, który teraz można zdobyć o 25% taniej, a więc w cenie 150 kryształów .

Helios Chest 50% taniej

Poza wyżej opisaną wyprzedażą do gry na ograniczony czas powraca Helios Chest. Aktualnie skrzynia z ośmioma elementami kosztuje 100 kryształów . Oprócz skina Helios do Fernando zdobyć z niej można skórki Night Bane CassieTriggerman BuckStarslayer Ruckus.

Promocja na tę skrzynię trwa do czwartku.

Powiedzcie, czy planujecie skorzystać z promocji i bonusów. Macie zamiar kupować kryształy po obniżonej cenie? Swoimi opiniami możecie podzielić się w komentarzach.