Paladins r.

Weekend podwójnych punktów VIP

Zbieracie punkty VIP na nową skórkę albo inne bonusy? Chcecie szybciej wbić kolejne poziomy w programie VIP i zbliżyć się do darmowej skórki do Seris? W ten weekend będzie idealna okazja, by zdobyć ich jeszcze więcej. Oto weekend podwójnych punktów VIP.

Program VIP umożliwia nam zdobywanie coraz to nowszych skórek, emotek, unikatowych broni czy wierzchowców. Dodatkowo za pomocą uzbieranych punktów możemy wypożyczyć specjalne bronie dla każdej postaci, które działają jako boost do otrzymywania m.in. poziomu danego bohatera.

Niedawno prowadzone zmiany w Programie VIP pozwalają także zdobywanie ogólnych poziomów VIP, gdzie z każdym kolejnym dostajemy coraz to większe bonusy, unikatowy spray czy w przypadku poziomu IV – skórkę Divine Seris.

Dlatego też program VIP jest ciekawą alternatywą dla każdego, kto nie chce lub nie może wydać pieniędzy na kryształy, a chciałby posiadać różne skórki i dodatki.

Weekend podwójnych punktów VIP

W dniach 19-21 stycznia po każdej grze otrzymamy podwojoną ilość punktów VIP. Bonus obejmuje wszystkie tryby gry (Oblężenie, Szturm, Deathmatch).

Weekend podwójnych punktów VIP pojawi się na PC, Xbox One i PS4.

Twórcy zachęcają do zbierania znajomych i tworzenia drużyn, by wbijanie dodatkowych punktów było jeszcze przyjemniejsze i wiązało się z dobrą zabawą z przyjaciółmi.

A jak jest u Was? Planujecie korzystać z weekendu podwójnych punktów VIP? Zbieracie swoje VIP-y na coś konkretnego? Udało Wam się zdobyć już jakiś poziom? A może ktoś z Was jest szczęśliwym posiadaczem Divine Seris? Pochwalcie się w komentarzach.

Możecie również podawać swoje nicki z gry, by znaleźć osoby do wspólnego grania teraz, jak i w czasie innych bonusowych weekendów.