Paladins r.

Weekend podwójnego golda w Paladins

Jeśli zbieracie golda na nowych bohaterów, to macie teraz świetną okazje zdobyć go jeszcze więcej. Przez ten weekend zdobywane złoto będzie podwojone. Dlaczego jeszcze warto grać w tym czasie?

Paladins weekend golda

Weekend podwójnego golda w Paladins

Twórcy gry regularnie oferują nam różne weekendowe bonusy. Tym razem jest to powrót weekendu podwójnego golda. W dniach 13 i 14 stycznia możecie otrzymać dwa razy więcej złota po każdej z grze.

Weekend podwójnego golda rozpoczął się dokładnie o godzinie 10:00 (4am EST) w sobotę i trwać będzie aż do 10:00 rano (4am EST) w poniedziałek. Oznacza to, że aktywny będzie nie tylko przez dwa dni, ale również przez dwie noce.

Skorzystać z kilku okazji jednocześnie

Dlaczego warto pograć nieco więcej przez ten weekend? Przypominamy, że od paru dni dostępne jest zadanie na zdobycie darmowej Księżycowej Skrzyni (zobacz też: Lunar Chest – przegląd skrzyni). Zadanie można wykonać także, grając w trybie treningu (na boty).

Dodatkowo pewnie część z Was nie zrobiła jeszcze zadania na odblokowanie całości lore bohaterów. Nagrodą jest darmowa Diamentowa Skrzynia, więc warto wykonać odpowiednie questy. Motywacją może być również to, że robiąc je w ten weekend, otrzymacie dwa razy więcej złota. Same zalety, prawda?

Dajcie znać, czy będziecie korzystać z weekendu podwójnego złota. Być może już macie sporo golda odłożonego na koncie albo kupiliście pakiet fundatora i nowi bohaterowie regularnie pojawiają się na Waszym koncie bez odblokowywania? Napiszcie w komentarzach.