Paladins r.

Walentynkowa skrzynia powraca do Paladins

Walentynki tuż-tuż. Dlatego też do Paladins powraca skrzynia związana ze świętem zakochanych. Co będzie można z niej wylosować oraz ile będzie kosztowała? 

Walentynkowa skrzynia powraca do Paladins

Walentynki już za kilka dni. Jest to idealny moment, aby w Paladins wprowadzić nas w klimat święta zakochanych dzięki walentynkowym dodatkom. Uroczy jednorożec (skórka do wierzchowca), spray, bronie z motywem serc. A to tylko fragment zawartości, jaka pojawi się w walentynkowej skrzyni, która ponownie pojawiła się w kliencie.

Walentynkową skrzynię możecie zakupić już teraz, a cena pojedynczej wynosi 100 kryształów . W skrzyni znajduje się 13 elementów, w tym m.in. Skye Łamaczka Serc, Okulary Miłości, Kusza Cherubina czy Korona z róż.

Paladins walentynki

Planujecie zakupić walentynkową skrzynię? A może już posiadacie wszystkie skórki z ubiegłorocznych edycji? Dajcie znać, który element z tego chesta podoba Wam się najbardziej.

Kto Waszym zdaniem powinien otrzymać nowego walentynkowego skina? Myślicie, że twórcy Paladins coś jeszcze dla nas szykują? Napiszcie w komentarzach.