Paladins r.

W jaki sposób zyskać na rekompensatach za duplikaty kart?

Wraz z nową aktualizacją zostanie usunięty Cards Unbound, a co za tym idzie - gracze otrzymają zwroty za karty nabite w poprzednim systemie. Co możemy zrobić przed wejściem patcha OB67, żeby dodatkowo zyskać na rekompensatach za duplikaty zdobyte po OB64?

Informacje podane w tym artykule są zgodne z opisem patcha OB67 na dzień 3.03.2018.

Przypomnienie

Aktualnie Radiant Chest kosztuje 2500 golda  oraz losuje nam 4 karty (5, jeśli mamy aktywny booster konta).

Aktualnie Champion Chest można zdobyć za rozgrywanie gier daną postacią lub zakupić ją za 7500 golda , a wcześniej, przez pewien czas, jej zakup był dostępny za punkty VIP . Skrzynia losuje nam 5 kart do danego bohatera.

Rekompensaty wyglądają następująco:

  • Za każdy zdobyty duplikat karty gracze otrzymają 625 golda  oraz 40 punktów VIP .
  • Gracze otrzymają 2500 golda  za każdą nieotwartą Radiant Chest, którą posiadają w swoim ekwipunku.
  • Gracze otrzymają 7500 golda  za każdą nieotwartą Champion Chest, którą posiadają w swoim ekwipunku.
  • Gracze otrzymają 11 160 VIP  za każdą nieotwartą Champion Chest zakupioną za punkty VIP, którą posiadają w swoim ekwipunku.

Następujące skrzynie zostaną usunięte z gry:

  • Radiant Chests,
  • Champion Chests,
  • Legendary Champion Chests.

Obliczenia

Radiant Chests

Każda nieotworzona Radiant Chest w nowym patchu da nam 2500 golda , co oznacza, że otrzymamy zwykły zwrot ceny skrzyni 1:1.

Otworzona Radiant Chest:

4 karty * 625 golda  + 4 karty * 40 VIP  = 2500 golda  + 160 VIP 

Nie ma zatem sensu zachowywać w ekwipunku nieotworzonych Radiant Chests do przyszłego patcha, ponieważ po ich otworzeniu od przyszłej aktualizacji otrzymamy 100-procentowy zwrot wartości skrzynki w goldzie ORAZ dodatkowe punkty VIP. Bardziej opłaca się je więc otworzyć przed OB67 i tym samym zyskać dodatkowe punkty VIP w przyszłym patchu.

Otwierając Radiant Chest, posiadając booster konta, wylosujemy 5 kart zamiast 4, a więc nasz zysk będzie jeszcze wyższy:

5 kart * 625 golda  + 5 kart * 40 VIP  = 3125 golda  + 200 VIP 

Champion Chests

Każda nieotworzona Champion Chest w nowym patchu da nam 7500 golda , co oznacza, że otrzymamy zwykły zwrot ceny skrzyni 1:1.

Otworzona Champion Chest:

5 kart * 625 golda  + 5 kart * 40 VIP  = 3125 golda  + 200 VIP 

To, czy bardziej opłaca się otwierać Champion Chesty, czy je zostawiać w ekwipunku, zależy od tego, którą walutę cenimy sobie bardziej. Jeśli ich nie otworzymy, zyskamy więcej golda (lub po prostu jego zwrot 1:1, jeśli skrzynie kupiliśmy za złoto), ale 0 punktów VIP, natomiast jeśli otworzymy – stracimy golda (jeśli skrzynie kupiliśmy), ale za to zyskamy dodatkowe punkty VIP.

Pamiętajcie, że Skrzynie Bohaterów można zdobywać również poprzez wykonywanie pierwszych pięciu wygranych dnia. Możemy zatem nabijać je bez wydawania waluty – wówczas nie odczujemy straty golda.

Co możemy zatem zrobić, żeby zyskać?

  • Kupujemy tyle Radiant Chests, ile możemy, przed OB67.
  • Otwieramy wszystkie Radiant Chests przed OB67 – da to nam czysty zysk w postaci punktów VIP (i dodatkowego golda, jeśli użyjemy boostera).
  • Kwestia otwierania bądź zostawiania Champion Chests w ekwipunku zależy od tego, na której walucie zależy nam bardziej (zobacz wyżej).

Open Beta 67 na serwery wejdzie w środę 7 marca (PC).