Paladins r.

Co tu się stało? Czyli Paladins WTH Moments

Często widzicie, że Wasi sojusznicy postradali zmysły? Drogoz goni kogoś przez połowę mapy, Willo odleciała gdzieś razem ze swoim koniem, a ktoś inny popełnia widowiskowe samobójstwo? Takie oraz jeszcze dziwniejsze sytuacje obejrzycie w tych kompilacjach.

Lubicie oglądać kompilacje bardzo dziwnych momentów z gier? Mamy coś dla Was. Dzisiaj zbiór filmików z serii Paladins: What The Hell Moments. W tych filmach znajdziecie wszystko. Niewiarygodne zagrania, pentakille, niesamowicie precyzyjne uniki oraz… widowiskowe samobójstwa, zabijanie niewidzianych graczy, latanie na wierzchowcach czy śmieszne sytuacje związane z superumiejętnościami niektórych postaci.

Próbowaliście kiedyś uciekać przed jakimś ultem na koniu? Zdarzyło Wam się zabić niewidzialną Skye podczas losowego machania bronią? A może zupełnie przez przypadek wskoczyliście w przepaść? W trakcie gry takie sytuacje mogą wzbudzić różne emocje, od stresu, po złość czy zażenowanie. Jednak patrząc na to z innej perspektywy, zauważyć można, że masa takich akcji jest po prostu komiczna i nadawałaby się na dobrą parodię.

Co tu się stało?
Paladins WTH Moment

Co o tym sądzicie? Też macie tak dziwne sytuacje we własnych grach? A może przytrafiło Wam się coś jeszcze dziwniejszego? Opiszcie swoje doświadczenia w komentarzach.