Paladins r.

[Quiz] Jak dobrze znasz mechaniki w Paladins?

Zastanawiasz się, czy dobrze poznałeś mechaniki w grze od studia Hi-Rez? A może uważasz, że w świecie Paladins nic już Cię nie zaskoczy? Sprawdź się i zobacz, jak dobrze opanowałeś wiedzę dotyczącą umiejętności bohaterów. 

Jakiś czas temu przedstawiliśmy Wam pierwszy quiz z Paladins, na temat znajomości historii bohaterów (zobacz: [Quiz] Jak dobrze znasz lore Paladins?). Dziś mamy kolejny, tym razem dotyczący mechaniki w grze.

W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że pytania dotyczą umiejętności w ich podstawowej formie, bez odpowiednio zmienionym buildów z kart (w tym legendarnych). Dla przykładu: iluzje Ying w swojej podstawowej formie leczą jednego wybranego sojusznika (choć jest możliwe, by za pomocą karty ilość sojuszników się zmieniła).

Pytania nie obejmują również działania zakupionych itemów – to, że dana postać po zakupieniu life stealu może leczyć się za pomocą ataków, nie znaczy, że wśród swoich umiejętności posiada autoleczenie.

Zachęcamy do uważnego czytania pytań, ponieważ czasem chodzi w nich o fałszywe zdanie.

Życzymy powodzenia!

Jak dobrze znasz mechaniki w Paladins?

Share the quiz to show your results !


Just tell us who you are to view your results !

Jak dobrze znasz mechaniki w Paladins? Otrzymałem %%score%% punktów z %%total%% możliwych!

Dajcie znać, jak spodobał Wam się powyższy quiz. Które pytanie było najłatwiejsze, a które sprawiło Wam najmniejszy problem? Jaki wynik udało Wam się osiągnąć za pierwszym razem? Pochwalcie się w komentarzach.

Napiszcie, czy chcecie więcej quizów związanych z Paladins. Być może macie własne propozycje na temat kolejnego quizu?