Paladins r.

Paladins Strike: strzelanka z elementami MOBA na iOS i Android!

Hi-Rez Studios przedstawiło dzisiaj nową grę na iOS i Android - Paladins Strike - hero shooter z elementami MOBA. Można już zapisać się do testów wersji alfa!

Paladins Strike

Zagraj w wersję alfa! (klik)

Wkrocz do Królestwa! Czas na rozpoczęcie przygody z najlepszą strzelanką na urządzenia mobilne!

Zostań legendą i kontroluj ponad 15 różnych championów. Zmierz się ze swoimi znajomymi w meczach 5 na 5 prowadzonych na zasadach rozgrywki czasu rzeczywistego. Używaj potężnych broni i stosuj umiejętności dobrze znane z gier MOBA. Jest to Twoja ulubiona strzelanka na urządzenia mobilne.

Zarejestruj się, aby dołączyć do testów wersji alfa i rozpocznij swoją przygodę z Paladins Strike!

Ważna informacja: Paladins Strike nie będzie objęte żadną umową poufności, więc możesz śmiało dzielić się swoją rozgrywką z innymi! Nie możemy doczekać wspaniałych dzieł naszej społeczności!

Pytania i odpowiedzi

CO MUSZĘ ZROBIĆ PO ZAREJESTROWANIU SWOJEGO UDZIAŁU?
Nic! Testerzy będą dodawani stopniowo na przestrzeni następnych kilku tygodni. Gdy nadejdzie Twoja kolej, to otrzymasz od nas e-mail ze szczegółowymi informacjami!

CZY MOGĘ ZAPISAĆ SIĘ ZARÓWNO NA URZĄDZENIA IOS I ANDROID?
Tak, ale możesz zarejestrować się wyłącznie raz za pomocą danego adresu e-mail.

CZY MUSZĘ UŻYWAĆ ADRESU E-MAIL POWIĄZANEGO Z MOIM APPLE ID I GOOGLE PLAY?
Gracze iOS mogą użyć dowolnego adresu e-mail. Jednakże wymagane będzie pobranie aplikacji TestFlight i powiązanie zaproszenia do gry z Apple ID.

Gracze Android muszą użyć adresu e-mail powiązanego z kontem Google Play.

CZY MOGĘ GRAĆ W PALADINS STRIKE NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH Z SYSTEMEM WINDOWS?
Paladins Strike nie jest na razie dostępne na urządzeniach mobilnych Windows.

CZY POSTĘPY MOJEGO KONTA ZOSTANĄ ZAPISANE PO ZAKOŃCZENIU TESTÓW?
Nie. Możemy resetować postępy konta kilka razy w ciągu alfy. Przeprowadzimy również całkowity reset postępów kont pod koniec alfy.

KIEDY ZOSTANIE WYDANE PALADINS STRIKE?
Nie ogłosiliśmy jeszcze oficjalnej daty wydania gry.

MOJA ULUBIONA POSTAĆ PALADINS NIE POJAWIA SIĘ W TEJ GRZE. CZY ZOSTANIE ONA KIEDYŚ DODANA?
Jest to bardzo prawdopodobne! Tak jak w Paladins, mamy zamiar dodawać nową zawartość w Paladins Strike – nowe skórki, czempionów i wiele innych nowości.

CZY MOGĘ DZIELIĆ SIĘ SWOIM DOŚWIADCZENIEM I ROZGRYWKĄ? CZY GRA PALADINS STRIKE OBJĘTA JEST UMOWĄ POUFNOŚCI?
Możesz dzielić się doświadczeniami z innymi graczami. Nie ma umowy poufności. Jednakże pamiętaj, że tworzenie zawartości związanej z Paladins Strike podlega regulaminowi zapisanemu w FAQ Hi-Rez, dostępnemu pod adresem https://www.hirezstudios.com/legal/, a także innym powiązanym zasadom. Nie pozwalamy na zarabianie na naszych grach (poza dochodami z reklam, na zasadach opisanych w naszym FAQ), a także nie możemy zagwarantować żadnych praw do udostępnianej przez ciebie zawartości.

GDZIE MOGĘ ZNALEŹĆ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT PALADINS STRIKE?
Obserwuj na na YouTube, Twitch, Facebooku, Instagramie i Twitterze! Zaznacz opcję Subskrybuj wiadomości Hi-Rez podczas procesu rejestracji, aby otrzymywać informacje na temat promocji, przyszłych testów i najnowszych aktualizacji naszych produktów.

Źródło: klik.