Paladins r.

Weekendowe boosty i promocje w Paladins!

W ten weekend czekają nas ciekawe atrakcje. Dodatkowe punkty doświadczenia i złoto za wspólne gry oraz promocja na świetną skórkę dla Pipa. Zobaczcie sami. 

Czas na weekendowe promocje w Paladins. Twórcy gry co kilka dni oferują nam różne bonusy, które warto wykorzystywać, ponieważ nagrody są bardzo cenne. Czym są weekendowe promocje i boosty? Przeczytajcie poniżej.

Dodatkowy EXP i Gold – 24-26 marca

Jeśli między 24 a 26 marca będziecie grać ze znajomymi w drużynie, dostaniecie dodatkowe punkty doświadczenia, punkty poziomu postaci oraz więcej złota. Weekendowy boost podnosi zdobywane bonusy o 20%. Warto skorzystać, jeśli zależy Wam na szybkim zarobieniu złota lub też na levelowaniu swojego konta.

Masz ochotę pograć z innymi czytelnikami H2P? Szukasz kompanów do gry, by stworzyć zgraną drużynę? Nie zapomnij zapisać się na naszej liście: klik.

Chcesz więcej bonusów? Zaproś znajomego do gry i zgarnij ciekawe nagrody. Przeczytaj: Poleć znajomego i zgarnij nagrody!

Promocja skórki

Lubicie kolekcjonować skórki? Dodatkowo Pip to Wasza ulubiona postać? Mamy dla Was świetną wiadomość – do soboty skórka Infiltrator Pip jest przeceniona aż o 40%. Oznacza to, że możecie ją odblokować za jedyne 150 kryształów .

paladins promocja