Paladins r.

Paladins: pomysły na nowe skiny cz. 10

Fani Paladins okazują się bardzo kreatywni. Warto zwrócić uwagę na ich twórczość, szczególnie że oferują nam ciekawe pomysły na nowe skórki. Zobaczcie sami. Może któryś kiedyś pojawi się w grze?

W dzisiejszym zestawieniu królują supporty, jednak to nie znaczy, że nie będzie czegoś dla postaci z każdej roli. Od motywów pirackich po eleganckie stroje. Wspomnimy też minione święta Bożego Narodzenia.

Każdego, kto jeszcze nie widział poprzedniej części serii, zachęcamy do zajrzenia tutaj: Pomysły na nowe skiny cz. 9.

Zapraszamy do oglądania.

Paladins: pomysły na nowe skiny

1., 2. Koncepty skórek do Lian

Na początek dwa skiny do Lian autorstwa Polkin (zobacz także: Galeria prac: Polkin). Sama Lian poza strojem nie zmienia się tu jakoś szczególnie, ale też nikt nie mówi, że każdy jej skin musi całkowicie odmienić jej podstawowy wygląd (poza tym jest rekordzistą, jeśli chodzi o vipowskie skórki). Fani mieszania różnych elementów zawsze mogliby stworzyć z nich coś nowego, np. powyższe stroje i elfią głowę.

3. Mecha Ash

Kto lubi wygląd skina do Drogoza za punkty VIP? Lubicie motywy mechów w grach? Jeśli tak, to jedna z propozycji znanego nam dobrze M-Katara może się Wam spodobać. Taka skórka pasowałaby do motywu, który już pojawił się w grze i może byłby to również ciekawy pomysł na zrobienie całej serii skórek Mecha w Paladins. Co sądzicie?

4. Pirate Ying

Pomysł na skórkę, który został wrzucony na Reddita przez użytkownika o pseudonimie Larg04. Autor nazywa Ying swoją “Healing Waifu”, stąd też projekt skina właśnie do niej nie powinien dziwić. Piratka Ying to koncept, który pojawił się w internecie parę razy, choć każda z jego wersji różni się w znaczący sposób. Jak podoba Wam się powyższa?

5. The Christmas thief Pip

Święta co prawda już minęły, ale mamy dla Was skórkę, która przypomni o bożonarodzeniowej atmosferze. The Christmas thief Pip to pomysł autorstwa Winterout. Być może pamiętacie (dla tych, którzy jeszcze nie widzieli: Galeria prac: Winterout1), że autorka jest ogromną fanką tego bohatera, dlatego mogłaby rysować mu stroje na każdą okazję.

6. Jenos Masquerade

Lubicie eleganckie skiny? Jeśli tak, to ten może Wam się spodobać. Masquerade Jenos to projekt autorstwa Julii Stefanello. Poza wytwornym strojem w oczy rzuca się jeszcze mały szczegół – kieliszek w jego lewej dłoni. Czyżby w tym skinie Jenos zyskiwał nową amunicję prosto z wina?

7. Maeve of Blades

Kolejna propozycja skina z motywem maski. O ile połączenie kota i Maeve raczej nikogo nie dziwi, to urozmaicenie wyglądu o maskę czy prawdziwy ogon (u Dachowca jest on jedynie narysowany na płaszczu, a ogon Raeve nie jest naturalny) byłoby ciekawe i na pewno spodobałoby się wszystkim tym, którzy uwielbiają zarówno Maeve, jak i koty. Pomysł autorstwa Villanita7294.

8. Celtic Wizard Mal’Damba

Pomysły Satoshi Waku pokazywaliśmy Wam wiele razy i zazwyczaj miały one podobną, mroczą tematykę. Tak też jest i w tym przypadku. Choć fani Mal’Damby dostali na Halloween świetnego skina Wickerman, to raczej nie obraziliby się, jeśli podobny do powyższego pojawiłby się w grze. Dużą zmianą byłaby również skórka broni, która całkowicie modyfikuje podstawowy wygląd węża.


Napiszcie, jak podobają Wam się powyższe fanowskie pomysły na nowe skórki. Który najbardziej przypadł Wam do gustu? Jaki powinien pojawić się w grze? Zainwestowalibyście w nie swoje kryształy? Dajcie znać w komentarzach.