Paladins r.

Paladins na Nintendo Switch od przyszłego tygodnia

Hi-Rez Studios zapowiedziało, że Paladins zadebiutuje na Nintendo Switch. Posiadacze konsoli Nintendo dostaną możliwość wspólnej gry z graczami Xbox One. Premiera już w przyszłym tygodniu. 

Hi-Rez:

Z radością ogłaszamy, że Paladins zadebiutuje na Nintendo Switch 12 czerwca.

Teraz będziecie mogli doświadczyć gry championami oraz pełnej akcji rozgrywki, którą znacie i kochacie, w zasięgu swojej ręki.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy pracowaliśmy z Nintendo, aby stworzyć Paladins na przenośną, podręczną konsolę – i jest to niesamowite. Paladins na Switch będzie działać z prędkością 60 klatek na sekundę dzięki niestandardowemu portowi Unreal Engine 3, który oferuje pełne doświadczanie rozgrywki z Paladins zarówno w trybie ręcznym, jak i w docked mode.

Wersja Paladins na Nintendo Switch będzie również oferować grę cross-platformową między graczami Xbox One i Nintendo Switch. Nasza społeczność od dawna prosiła o możliwość rozgrywki cross-platformowej, więc cieszymy się, że możemy zaoferować tę zupełnie nową funkcję, która wzbogaci Paladins dla obu grup graczy.

Pre-ordery są już dostępne! Odbierz Founder’s Pack ze sklepu Nintendo, aby zacząć grać 12 czerwca. Founder’s Pack zawiera wszystkich 36 bohaterów, którzy obecnie są w Paladins, wszystkich przyszłych bohaterów oraz ekskluzywne elementy kosmetyczne. Planujemy zaoferować wersję Paladins na Nintendo Switch free-to-play później tego lata.

Dołączcie do nas, witając fanów Nintendo w rodzinie Paladins. Do zobaczenia w Królestwie!