Paladins r.

Paladins – cosplay cz. 3 (galeria zdjęć + tutorial)

Liczba fanów Paladins wciąż wzrasta, a co za tym idzie - większy staje się fandom. Dziś mamy dla Was galerię najciekawszych cosplayów z gry. Kto wypadł najlepiej? Część trzecia serii Paladins cosplay.

Wracamy do Was z trzecią częścią serii Paladins cosplay. Od ostatniego wpisu minęło trochę czasu, a jak wiecie, fandom gry od studia Hi-Rez cały czas się rozrasta. Dzisiaj m.in. pojawi się cosplay Lian – niedawno dodanej bohaterki z klasy Damage. To nie wszystko, dziś poza galerią zdjęć mamy dla Was również tutorial, na którym dowiecie się, jak wykonać makijaż Lian.

Pamiętacie autorkę popularnego cosplayu Ying z poprzednich wpisów? Cassi Kento (tak nazywa się ta dziewczyna) nie zapomniała o swoim najbardziej znanym wśród fanów gry stroju i pojawia się w nim na kolejnych eventach. Oznacza to, że mamy również sporo nowych zdjęć lubianej przez wielu iluzjonistki.

Oczywiście zapraszamy Was do obejrzenia poprzednich części serii (jeśli jeszcze ich nie widzieliście lub jesteście tutaj nowi):

Paladins – cosplay cz. 3

Paladins cosplay

Źródło: klik.
Źródło: klik.

Źródło: klik.

Źródło: klik.

Źródło: klik.

Źródło: klik.

Źródło: klik.

Źródło: klik.

Źródło: klik.

Tutoriale

To nie koniec dzisiejszego wpisu. Mamy dla Was jeszcze dwa filmiki, które mogą pomóc Wam stworzyć własne cosplaye (o ile planujecie jakieś zrobić) lub po prostu zobaczyć, jak wygląda tworzenie cosplayu od makijażu po uszyciu stroju.

Jak podobają Wam się powyższe cosplaye? Kto tym razem wypadł najlepiej? Napiszcie w komentarzach swoje opinie.
Być może wśród czytelników jest ktoś, kto planuje wykonać jakiś cosplay?