Paladins r.

[Oficjalnie] Koniec bety Paladins!

Premiera Paladins została oficjalnie zapowiedziana. Z tej okazji deweloperzy zorganizowali m.in. giveaway kryształów, a świętowanie będzie trwać dwa tygodnie! Zobaczcie, co czeka nas w najbliższym czasie. 

To oficjalna wiadomość:
Paladins wyjdzie z bety 8 maja!

Świętujemy to wydarzenie z Wami, naszą społecznością. Ponieważ jeśli nie byłoby to dla Was, nie byłoby nas tutaj dziś.

Świętowanie premiery Paladins zaczyna się dzisiaj i będzie trwać dwa tygodnie, ze świetnymi eventami w grze i ogromnym giveawayem.

Każdemu, kto grał w betę Paladins, podarujemy za darmo 200 kryształów ! Mając ponad 25 milionów graczy, jest to giveaway wynoszący niemal 100 milionów dolarów! Po prostu logujcie się w grze od 8 do 31 maja, aby otrzymać Wasze darmowe kryształy i specjalny avatar dla graczy bety.

Jeśli jesteś nowy w Paladins, nie ma lepszego czasu, aby zacząć grać. Wszyscy bohaterowie będą odblokowani od dzisiaj do 7 maja, i będziesz kwalifikować się do rozdania kryształów, o ile zalogujesz się przed dniem naszej premiery.

W ramach świętowania zaplanowaliśmy więcej, w tym całodzienny stream w dniu premiery, w czasie którego będziesz mógł spędzić swój wolny czas i grać z Twoimi ulubionymi deweloperami z Hi-Rezu. Może wpadniesz na tort?

A to tylko początek. Impreza będzie trwać miesiąc, razem z konkursami, transmisjami, giveawayami, filmikami, eventami w grze i więcej! Śledź nasze media społecznościowe, aby sprawdzić, w jaki sposób możesz się w to zaangażować.

Chcemy Wam wszystkim podziękować za bycie częścią tej dzikiej przejażdżki od 15 września 2015 roku, naszego wczesnego dostępu na Steam. Zawsze wierzyliśmy w rozwój naszych gier poprzez kontakt ze społecznością – nawet jeśli czasami kilka razy obraliśmy złe kierunki, nim znaleźliśmy dobrą drogę.

Nawet teraz, kiedy Paladins jest milion razy lepsze niż było podczas startu we wczesnym dostępie, nie postrzegamy jeszcze Paladins jako rzeczywiście “ukończonego” produktu. Wiemy, że wciąż jest praca do zrobienia. Będziemy wciąż ulepszać, wciąż rafinować, wciąż naprawiać bugi i wciąż wydawać niesamowity kontent w regularnych cyklach aktualizacji.

Ale to oznacza, że nie planujemy już większych zmian systemów w grze. Znaleźliśmy rozwiązanie, które odpowiada każdemu: darmowe karty i świetne elementy kosmetyczne. Jeśli baliście się zainwestować w Paladins, ponieważ moglibyśmy ponownie coś zmieniać w grze, nie martwcie się – ta premiera jest naszym zobowiązaniem do realizacji tej wizji Paladins w przyszłości.

Jeśli podobał Wam się event Siege of Ascension Peak, pomyślcie, że był to mały test tego, co dopiero nadejdzie. Mamy zaplanowany cały rok kolejnych eventów, o wiele większych i lepszych niż Oblężenie Wzgórza Wniebowstąpienia. Zaczynając od świetnych nowych bohaterów, po w pełni niestandardowe wydarzenia w grze, nowe tryby gry, cinematice związane z lore i niesamowite tematyczne skiny oraz elementy kosmetyczne – w 2018 roku wejdziemy na wyższy poziom.

I jeszcze raz, bardzo Wam dziękujemy za bycie częścią naszej społeczności. Widzimy się w Królestwie oraz 8 maja, w dzień naszej premiery!