Paladins r.

Informacje o nadchodzącym supporcie w Paladins

Do Paladins dołączy nowa bohaterka - support. Twórcy ujawnili o niej kilka informacji, co pozwoliło fanom gry snuć pewne przypuszczenia. Kim będzie nowa postać? 

O nowej bohaterce wspominaliśmy już jakiś czas temu (zobacz: Datamining z Paladins – możliwy rework Terminusa?, zapowiedź kolejnego wydarzenia i trybu PvE). Prototyp championa w plikach gry został nazwany Furia. Niedługo potem, na streamie z okazji premiery Paladins, HiRezMartini wyjawił, że nowa postać będzie płci żeńskiej i że będzie należeć do roli wsparcia.

Jakiś czas później na Reddicie pojawiła się kolejna informacja, tym razem od ThunderBrusha, dyrektora artystycznego pracującego nad Paladins. W odpowiedzi na pytanie o to, czy nowa postać będzie mieć ogon, napisał:

Chociaż nie mam zamiaru ujawniać spoilerów związanych z naszym nowym nadchodzącym championem, my jako zespół zdaliśmy sobie sprawę z tego, że minęło trochę czasu, od kiedy ogony otrzymały od nas odrobinę miłości.

Źródło: klik

Wczoraj na oficjalnym Twitterze Paladins pojawiła się tajemnicza zapowiedź:

“Wszystkie dusze potrzebują ognia, który je ogrzeje i oświetli im drogę”

Dodatkowe informacje

Twórcy na premierowym streamie wspomnieli co nieco o Furii. Nowy bohater pod pewnym względem będzie podobny do Mal’Damby. Najprawdopodobniej chodzi o mechanikę. Możliwe, że będzie to wymagająca postać, choć nie wiemy, co dokładnie mieli na myśli.

Dodatkowo entuzjastycznie zaznaczono, że broń wspomnianej bohaterki znacząco będzie się różniła od pozostałych występujących w grze.

Wspominając fragment opisu patcha 1.0b: “Główne aktualizacje Paladins będą teraz większe i lepszej jakości niż kiedykolwiek wcześniej. Główne patche będą zawierać nowych bohaterów, wydarzenia lub inne, duże elementy. Aktualizacje te będą pojawiać się co 6 tygodni. Pomiędzy nimi Paladins będzie otrzymywać mniejsze patche skupione na balansie, ulepszeniach i poprawkach błędów – takie jak patch 1.0b”.

Oznacza to, że nowego bohatera możemy się spodziewać w większym patchu – HiRezAlyssa potwierdziła na Twitterze, że podgląd takiej aktualizacji odbędzie się 31 maja.

Przypuszczenia społeczności

Po tym, jak twórcy ujawnili część informacji, na forach i YouTube pojawiło się wiele przypuszczeń co do umiejętności i lore nowej bohaterki. Część osób uznała, że będzie to support władający ogniem, a co za tym idzie – będzie wykorzystywać płomienie, by uzdrawiać sojuszników. Możliwe, że będzie podpalać obszar na mapie, a przebywanie w nim przywróci brakujące punkty zdrowia.

Inną teorią było połączenie faktu o ogonie i ogniu – nowa bohaterka może być smokiem. Oznacza to, że mogłaby posiadać również skrzydła i umiejętność latania.

Pojawiły się także głosy na temat tego, że nadchodzący support będzie czarownicą władającą żywiołem ognia, a jej bronią będzie książka – pasowałoby to do zapowiedzi, że broń okaże się mocno nietypowa.

Na oficjalnej zapowiedzi widzimy napis “Abby + Sarah”. Kim są wspomniane osoby? Czy nowy support będzie mieć podwójną postać? A może jest to zapowiedź kolejnego lore?


A jakie jest Wasze zdanie? Jak sądzicie – kim będzie nowa bohaterka? Czekacie na jej wyjście czy może nie interesuje Was rola wspierających? Dajcie znać w komentarzach.