Paladins r.

Galaxy Chest – przegląd skrzyni

Dark Lord Torvald, Dune Crawler Cassie - to tylko niektóre świetne skórki dostępne w najnowszej skrzyni Galaxy Chest. Sprawdźcie, co możecie z niej wylosować.

Wraz z ujawnieniem nowego patcha Full Auto (zobacz: Opis patcha Open Beta 63) twórcy zapowiedzieli wprowadzenie do gry kolejnych dodatków, w tym m.in. Galaxy Chest.

Jest to jak dotąd jedna ze skrzyń z najmniejszą ilością elementów, jednak każdy z nich jest bardzo wartościowy. Jeśli macie odłożone kryształy lub planujecie ich zakup, to sprawdźcie, co ciekawego zawiera nowa skrzynka. Być może znajdziecie w niej swoją ulubioną skórkę.

Galaxy Chest

Galaxy Chest – przegląd

Galaxy Chest kosztuje 400 kryształów  i wylosować z niej można jeden z 7 elementów. Wśród dostępnych skórek są m.in. V1-KTOR, Replikantka Ying czy Star Slayer Ruckus. Nowością są 3 nowe skórki: dla Torvalda – Dark Lord, Cassie – Dune Crawler i Lexa – Renegade.  Skrzynkę wyróżnia to, że posiada jedynie pełne zestawy skinów – nie da się już wylosować pojedynczej broni, czapki czy ubrania dla postaci.

Wszystkie nowe skórki zaprezentujemy Wam poniżej – splash art, jak i wygląd skina w grze.

Prawdopodobieństwo wylosowania każdego z przedmiotów wynosi 14,3%.

Poniżej spis wszystkich przedmiotów dostępnych w Galaxy Chest:

Dark Lord Torvald

“You thought you will get first blood, but it was me, Torvald!”

Dune Crawler Cassie

Renegade Lex

Oceńcie, jak podoba Wam się zawartość nowej skrzyni w Paladins. Planujecie ją kupić? A może chcecie zdobyć wszystkie skórki, jakie są w niej dostępne? Dajcie znać w komentarzach.