Paladins r.

Furia – prezentacja umiejętności

Aktualizacja 1.1 już dziś wejdzie na serwery, a wraz z nią nowy event, tryb gry, a także bohaterka - Furia. Zobaczcie, jak umiejętności i Talenty najnowszego supporta prezentują się w grze.

Poznajcie Furię, Anioła Zemsty.

Furia – prezentacja umiejętności

  • Rola: Wspierający
  • Zdrowie: 2200

Umiejętności

 [LPM] Pyre Blade

Zadaje 330 obrażeń co każde 0,5 s w średniej rozpiętości. Leczenie sojuszników doładowuje Twój Zasób Gniewu i zwiększa szybkość ataku. Poziom Zasobu Gniewu spada z czasem.

 [PPM] Kindle Soul

Celuje w sojusznika blisko Twojego celownika i rzuca zaklęcie, które leczy go za 1000 zdrowia, a następnie za 500 przez 2 s.

 [Q] Pyre Strike

Przywołuje promień piekącego światła, który porusza się w przód. Wrogowie znajdujący się na jego drodze zostają ogłuszeni na 1 s i otrzymują natychmiast 400 obrażeń oraz 20 obrażeń co 0,05 s, kiedy pozostają wewnątrz promienia.

 [F] Wings of Wrath

Odpycha się w tył i wystrzeliwuje 3 ogniste ataki, które wyszukują wrogów, zadając po 200 obrażeń.

 [E] Inflame

Rzuca czar i staje się niewrażliwa na 2 s. Następnie Ty i Twoi sojusznicy w zasięgu 150 jednostek zyskujecie 30% bonusu do zadawanych obrażeń i 30% bonusu do prędkości poruszania się przez 8 sekund.

Talenty

 [Domyślny] Cherish

[Kindle Soul] Kindle Soul leczy do 50% dodatkowego zdrowia, bazując na brakującym poziomie zdrowia Twoich sojuszników.

 [Poziom 2] Celerity

[Wings of Wrath] Wings of Wrath zyskują dodatkowy ładunek.

 [Poziom 8] Solar Blessing

[Pyre Strike] Pyre Strike teraz zatrzymuje się i leczy sojuszników, przez których przejdzie, za 300 zdrowia na każde 0,05 s.

 [Poziom 12] Exterminate

[Pyre Strike] Kiedy Pyre Strike uderzy wroga, promień przestaje się poruszać, póki czas trwania umiejętności się nie skończy.

Spis kart i ich opisy możecie zobaczyć w opisie patcha 1.1: klik.