Paladins r.

Darmowe kryształy w Paladins – 1 rocznica na Steam

Z okazji pierwszej rocznicy na Steam w Paladins dostać możecie darmowe kryształy. Dodatkowo czekają nas spore promocje na skórki. Dowiedzcie się więcej. 

Darmowe kryształy

1 rocznica na Steam

W ten weekend Paladins obchodzi 1 rocznicę wydania na Steam! Przez ten czas drużynowa strzelanka od studia Hi-Rez zyskała setki tysięcy pozytywnych opinii oraz ogromną rzeszę fanów.

Twórcy nie mogli przepuścić takiej okazji, dlatego też przygotowali dla nas ciekawe promocje oraz co najważniejsze – darmowe kryształy.

Darmowe kryształy w Paladins

Od piątku (15 września) trzy pierwsze zwycięstwa dnia zostaną nagrodzone 20 kryształami . Oznacza to, że łącznie możesz zdobyć aż 60 kryształów  przez jeden dzień (dla porównania: logując się codziennie możemy zdobyć 35 kryształów na tydzień).

Ukończenie wszystkich pierwszych wygranych dnia przez czas trwania rocznicowego weekendu da nam łącznie 180 kryształów !

Taką sumę możecie wydać na skrzynie lub ulubione skórki.

To nie koniec rocznicowych niespodzianek. Od 15 do 17 września za każdą grę otrzymacie podwójną ilość doświadczenia, co też ułatwi levelowanie Waszego konta.

Nie zapomnijmy również o promocjach – do niedzieli wszystkie skórki mistrzostwa są o 50% tańsze. Kupując mistrzowskie skiny w czasie trwania promocji, możecie zaoszczędzić ogromną ilość złota , które możecie potem przeznaczyć np. na zakup nowych bohaterów.

Korzystać z eventu możecie na PC, Xboxie i PS4.

Dajcie znać, czy planujecie skorzystać z weekendowych bonusów.

Jak długo gracie w Paladins przez Steam? Być może pamiętacie czasy, gdy gra dopiero zdobywała popularność na tej platformie? A może jesteście w tym nowi i nawet nie wiedzieliście, że minął już cały rok odkąd strzelanka Hi-Rezu powiększyła bibliotekę Steam? Napiszcie w komentarzach.