Paladins r.

Czego możemy spodziewać się w jutrzejszym patchu?

Nowy bohater ujawniony w jutrzejszym patchu ma być tankiem - czy chodzi o Terminusa, który ma mieć umiejętność wskrzeszania? Zobaczcie, co aktualnie wiemy na jego temat i jakie nowości mają zostać dodane do gry.

HiRezHolt dzisiaj na Twitterze wyjawił sporą ilość informacji na temat tego, czego możemy spodziewać się w jutrzejszym podglądzie patcha OB61. Tutaj możecie przeczytać całość jego wypowiedzi: klik.

Nowości w patchu OB61

  • Skin, który będzie dostępny w Sklepie VIP i dotyczy go poniższa zapowiedź w postaci obrazka, który został dodany wczoraj. Przypomnijmy, że według ostatniego dataminingu możemy przypuszczać, że chodzi tutaj o skórkę Mecha Drogoz. Holt dodaje, że bardzo długo czekał na tego skina i że jest to świetne połączenie bohatera z danym motywem. Stwierdził też, że bardzo dobre są w tej skórce efekty wizualne.

  • Kolejna skórka będzie dla bohatera, który otrzyma swój pierwszy prawdziwy skin rodzaju Epic. Ponoć jej motyw jest zabawny.
  • I jeszcze jeden skin – „najprawdopodobniej najlepszy typu Uncommon, który zrobiliśmy do tej pory”.
  • Emotki, specjalne dodatki, poprawki bugów i trochę buffów/zmian, o które prosiła społeczność.

Nowy bohater

Holt pisze, że pamięta, jak do późna w nocy rozmawiał z HiRezMartinim na temat opcji nowych championów i dyskusja toczyła się na temat wielu rzeczy, które chcieliby oni zobaczyć w grze. Z tej właśnie konwersacji wyszedł m.in. pomysł na nowego bohatera.

Nowy champion powinien być doskonałym uzupełnieniem grupy Front Linerów i uniwersum fantasy w grze – tak właśnie stwierdził Holt.

Jego ton, jego prezencja, motywy, styl rozgrywki, jego lore i arcyumiejętność pasują do siebie naprawdę dobrze. A poza tym jego cinematic trailer… wygląda niesamowicie!

Jeśli chodzi o cinematic trailer, na ten temat wypowiadał się także jego twórca – Matt McGhoullah. Powiedział m.in., że będzie to najdłuższy cinematic tego typu, jaki do tej pory powstał. Społeczność Paladins odebrała jednak jego tweet jako prawdopodobną zapowiedź animacji odnoszącej się do lore, animator więc uściślił, że chodzi o trailer nowego bohatera.

HiRezHolt na temat nowego bohatera pisze jeszcze, że był on wyzwaniem, ale warto było o niego zawalczyć. A fakt, że zostaje on wydany właśnie podczas tej pory roku (czyli w pobliżu Halloween) to such a treat.

Możemy przypuszczać, że nowym championem będzie Terminus (Lazarus), o którym pisaliśmy. Choć w przeciekach nie miał on jeszcze dokończonych opisów wszystkich kart, na ten moment najbardziej prawdopodobne jest, że to właśnie o niego chodzi. Przypomnijmy, że według dataminingu szczególną nowością dotyczącą Terminusa jest umiejętność polegająca na wskrzeszaniu.


Wszystkich szczegółów dowiemy się już jutro. Podzielcie się swoimi opiniami na temat nadchodzących nowości. Cieszy Was, że kolejna postać będzie tankiem (związanym z motywami fantasy)? Czego spodziewacie się po jego cinematic trailerze?