Paladins r.

Jak powstawał Khan? Filmik od Hi-Rez Studios

Śledziliście zapowiedzi najnowszego bohatera z Paladins? Lubicie oglądać, jak twórcy pracowali nad swoją nową postacią? Dziś mamy dla Was filmik przedstawiający powstawanie Khana: Paladins - Behind the Scenes.

Khan to postać wyczekiwana przez wielu. Od domysłów społeczności, po coraz to większe zapowiedzi. Dziś już wiemy prawie wszystko o nowym bohaterze. Jednak nie każdy z Was zapewne domyśla się, jak wyglądały prace nad stworzeniem nowej postaci.

Hi-Rez postanowił opublikować filmik Behind the Scenes – Khan, Primus of House Aico, w którym możecie m.in. posłuchać wypowiedzi animatorów i programistów. Ukazany w nim został również model bohatera, działanie niektórych umiejętności, jak i urywki z jego zapowiedzi.

Tego typu nagrania pokazują, jak ciekawe może być tworzenie nowej zawartości do gier. Pracownicy studia Hi-Rez mówią, że praca nad nowymi postaciami to sporo zabawy i ekscytacji.

Behind the Scenes – Khan, Primus of House Aico

Jak podoba Wam się najnowszy bohater z Paladins? Czy tak jak setki graczy czujecie rosnącą ekscytację?

Lubicie tego typu materiały? Interesujecie się tworzeniem nowych postaci? A może ktoś z Was sam chciałby kiedyś pracować przy tworzeniu gier? Dajcie znać w komentarzach.