Paladins r.

Animowane splash arty z Paladins!

Splash arty z Paladins są coraz bardziej dopracowane, przez co cieszą oko wielu graczy. Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby one, gdyby były animowane? Dziś mamy dla Was kilka przykładów. Zobaczcie sami. 

Splash arty z Paladins

Animowane splash arty w wielu grach nie są niczym zaskakującym. Widzimy je często np. w League of Legends. Fani wykorzystują je czasem jako tapety na pulpit lub wygaszacze ekranu. Ruchome grafiki są też inspiracją dla niektórych osób – wzorując się na oryginalnych animacjach, tworzą własne do ulubionych bohaterów (np. Login screen z Miss Fortune + animowana tapeta).

Splash arty z Paladins są czymś stosunkowo nowym – dawniej skórki nie posiadały grafik, które by je promowały. Teraz z każdym nowym skinem dostajemy splash art, który staje się też jednym z dodatków dla bohatera – sprayem.

Fani gry Studia Hi-Rez postanowili wykorzystać fakt pojawiania się coraz to ciekawszych grafik w grze i stworzyli animacje kilku z nich.

Dzisiaj przyjrzymy się pracom Benjamina Marciala‏ – użytkownika Twittera, który interesuje się grafiką i animacją.

Animowane splash arty z Paladins

Jak podobają Wam się animowane splash arty z Paladins? Chcielibyście zobaczyć ich więcej? Który wypadł najlepiej? Dajcie znać w komentarzach.