Paladins r.

Aktualizacja opisu OB67: Nagrody za poziomy konta

Nowe informacje na temat patcha Open Beta 67. Zaktualizowano nagrody otrzymywane za każdy level naszego konta. Dodatkowo będziemy mogli odblokować nowego spray packa w bardzo niskiej cenie.

ZobaczOpis patcha Open Beta 67 – The Realm Restored

Dzisiaj Hi-Rez JuJu opublikował następującą wiadomość:


Witajcie!

Po tym, jak usunęliśmy Cards Unbound z Paladins, nasi deweloperzy zaczęli pracować nad opracowywaniem różnych pomysłów na nowe systemy, które miałyby zastąpić poprzedni. Niestety wygląda na to, że część jednego z nich, nad którym pracowali, trafiła do spisu nowości w patchu OB67.

Wcześniejszy pomysł polegał na traktowaniu Gold Chest i Diamond Chest jako nagród za levelowanie po osiągnięciu poziomu 30. W opisie patcha podaliśmy:

W związku z wycofaniem Radiant Chests gracze będą teraz nagradzani Gold i Diamond Chestami za progres w levelowaniu konta. Zaczynając pod poziomu 30, gracze otrzymają:

  • 1 Gold Chest co każde 10 poziomów.
  • 1 Diamond Chest co każde 50 poziomów.

Pomysł ten opierał się na wariacji systemu, który nie opierał się na goldzie i dawał graczom mniej nagród oraz wolniejszy progres. Nasz nowy system JEST skoncentrowany na goldzie. Chcemy wprowadzić więcej sposobów dla graczy na wydawanie ciężko zarobionego złota. Chcieliśmy również zaoferować lepiej działające zdobywanie EXP-a. W tym systemie chcemy umożliwić graczom natychmiastową możliwość zdobywania nagród za levelowanie.

Poprawny opis patcha powinien brzmieć:

Wraz z usunięciem Radiant Chests gracze teraz będą otrzymywać 2500 golda  za każdy zdobyty poziom konta.

To powiedziawszy, jako przeprosiny za ten błąd wypuścimy pakiet sprayów RIP OB64 w cenie 1 golda  przez ograniczony czas, gdy aktualizacja zostanie wydana. Wstrzymamy się z jego prawidłową wyceną na kilka tygodni.

To był ogromny patch i pracowaliśmy szybko nad komponowaniem nowych systemów. W przyszłości będziemy pracować dokładniej, żeby mieć pewność, że wszystkie informacje w opisie patchów są prawidłowe przed ich publikacją.