Overwatch r.

Sombra zostanie ujawniona 21 lipca!

Wszystko na to wskazuje, że na tegorocznym Comic-Con zostanie ujawniona Sombra! Nowa bohaterka owiana do tej pory wieloma tajemnicami!

W nocy ukazała się informacja, że Blizzard będzie uczestniczyć w Comic-Con 2016 i weźmie udział w specjalnym panelu zatytułowanym “Behind The Scenes of Overwatch’s Newest Hero” co w wolnym tłumaczeniu brzmi “Kulisy nowego Bohatera Overwatch“. Panel odbędzie się 21 lipca!

Sombra zostanie ujawniona 21 lipca!

Sombra

Deweloperzy Blizzarda Jame Waugh, Michael Chu oraz Arnold Tsang zaprezentują procesy tworzenia nowego bohatera Overwatch. W trakcie trwania panelu zostaną ukazane materiały od szkiców po fabułę. Kim Phan przeprowadzi Q&A z deweloperami gry. Wygląda na to, że nowa bohaterka będzie wprowadzona do gry 19 lipca wieczorem, a najpewniej 20 lipca w nocy. Są to jednak spekulacje. Nie mniej jednak będziemy monitorować sprawę związaną z nową postać, bo być może na dniach pojawią się kolejne gorące newsy! Zachęcamy do zapoznania się z bohaterskimi teoriami dostępnymi tutaj jak również informacji o broni nowej bohaterce, którego to news możecie przeczytać tutaj.

[latest_posts category=”overwatch” count=”6″]

[Źródło]