Overwatch r.

Sombra nową postacią w Overwatch?

Fani Overwatch snują teorie na temat nowych postaci już od zapowiedzi gry. Dzisiaj się dowiemy kim jest tajemnicza Sombra!

Czas na deszyfrację wskazówek! 

tapeta

Jak wiecie Blizzard lubi umieszczać wskazówki w przeróżnych miejscach. Możemy ich szukać na mapach, teaserach, krótkometrażówkach o innych postaciach, jak i doszukiwać w linijkach tekstu istniejących już bohaterów. W Hanamurze wisiał plakat D.Vy zanim dołączyła do puli grywalnych postaci w Overwatch.

vkAK5ss

Podobnie jak Roadhog (Wieprzu), który został ukazany w nagłówkach gazet na King’s Row, Sombrę możemy ujrzeć w Dorado.

sombra_who_isqiqhh

Widzimy tu prawdopodobną sylwetkę tajemniczego osobnika. Ukazano również jej imię między aktami Żołnierza 76 i Jacka Morrisona (jak widać mieszkańcy nie wiedzą, że to ta sama osoba).

VGxhU7s

Wiosną dodano nowe mapy, a na nich zaczęły się pojawiać akta pewnej postaci, które czasem były podpisywane “Sombra“. Mam już lepszy obraz tajemniczej persony.

sombra_or_not6wog7

 

ss+(2016-04-22+at+02.32.41)

W filmie “Historia Overwatch: Upadek Tytana” widać jak w biurze Blizzarda na ekranach pracowników widnieje celownik? Front maski? Z symbolem podobnym do tego na hełmie postaci.

ss+(2016-04-22+at+02.20.21)

Następnie, gdy dostaliśmy teaser krótkometrażówki “Bohater”, otrzymaliśmy taki obraz.

Dorado2

Widzicie coś dziwnego na jednym z dachów? Oto podsumowanie obrazków!

wDBFvCf

Na deser powiem, że grzebiąc w plikach dźwiękowych gry, zobaczymy kwestię Żniwiarza, która brzmi “Where’s Sombra when you need her?” czyli “Gdzie jest Sobra, kiedy jest potrzebna?”

Niektórzy wierzą, że postać ta to matka Fary, która nosiła podobne ubrania oraz była snajperem. Postać jest uważana za poległą w przeszłości, ale Jack Morrison (Żołnierz 76) i Gabriel Reyes (Żniwiarz) też ponoć polegli w wojnie domowej, więc jest prawdopodobne, że “nie żyje” tak samo jak oni. Czyżby legendarni wojownicy Overwatch przeżyli w pełnym składzie i ukrywają się pod maskami? Oto obrazek pierwszej drużyny Overwatch!

herooverviewpharah2yxjs5

Jak Wam się podoba ta teoria? Kupujecie to? Chcecie więcej historii o prawdopodobnych bohaterach? Piszcie w komentarzach!

[latest_posts category=”overwatch” count=”6″]